Kā zināt, ka esi saticis savu dvēseles radinieku? 9 pazīmes tam, ka esi saticis savu īsto cilvēku

Dvēseles radiniekus vieno maģiska un neaprakstāma saikne. 

Uzzini 9 pazīmes, kas liecina par dvēseles radinieku attiecībām.

 

 

1. Attiecības ir neaprakstāmas.

Aprakstīt to, kā dvēseles radinieks liek tev justies, ir sarežģīti. Tās ir smalkas, retas un pamatīgas emocijas, kuras nevieni vārdi nespēj aptvert pilnībā.

2.Deja Vu sajūta.

Ja tavs partneris ir tavs dvēseles radinieks, iespējas, ka viņš vai viņa jau pagātnē kaut epizodiski ir bijis tavā dzīvē, ir ļoti lielas. Iespējams pat, ka esot kopā, tu izjūti Deja Vu sajūtas, kas liek domāt, ka šī situācija, kurā esat kopā, ir jau notikusi, iespējams, pirms ļoti ilga laika un citos apstākļos.

3.Jūs vienkārši saprotat viens otru.

Vai esi savā dzīvē saticis divus cilvēkus, kuri gluži vienkārši pabeidz viens otra teikumus. Daži cilvēki uzskata, ka tās ir sekas tam, ka kopā pavadīts pārāk ilgs laiks, bet citi atkal uzskata, ka tā ir dvēseles radinieku saikne. Tu vari to izjust, runājot ar labāko draugu/draudzeni, savu māti vai tēvu, bet tas ir citādāk, kad šāda sapratne ir ar mīļoto cilvēku. Un tā tikpat labi var liecināt, ka esat viens otra dvēseles radinieks.

4.Tu iemīlies viņa/viņas trūkumos.

Nevienas attiecības nav perfektas, un pat dvēseles radinieku attiecībās pieredzami arī sliktāki brīži. Tomēr dvēseles radinieku saiti ir daudz grūtāk pārraut, jo viņi viegli prot pieņemt viens otra trūkumus, viņi pat spēj tos iemīlēt.

5.Attiecības ir intensīvas.

Dvēseles radinieku attiecības var būt intensīvākas, salīdzinot ar tā dēvējamajām „normālām” attiecībām, gan labā, gan sliktā veidā. Bet svarīgākais ir tas, ka saskaroties ar sliktākām situācijām, jūs abi koncentrējaties uz problēmas atrisināšanu un spējat redzēt tālāk par negatīvo brīdi.

6.Jūs esat garīgi nešķirami.

Dvēseles radinieki bieži vien izveido garīgo saikni gluži kā dvīņi. Piemēram, viņi var izdomāt piezvanīt viens otram vienā un tajā pašā laikā. Dzīve var viņus nošķirt, bet dvēseles radinieku prāti vienmēr ir vienā toņkārtā.

7.Jūs jūtaties droši un pasargāti viens otra klātbūtnē.

Neatkarīgi no otras pusītes dzimuma, viņā vai viņa spēj likt tev justies droši un pasargāti. Dvēseles radinieks reizēm šķiet kā sargeņģelis. Persona, kas tevī attīsta nedrošības sajūtu un pastiprina iekšējos konfliktus, nav tavs dvēseles radinieks.

8.Tu nespēj iedomāties savu dzīvi bez viņas (viņa).

Dvēseles radinieks ir kāds, no kura tu tā vienkārši nespētu aiziet. Ja esi ar cilvēku, bez kura nespēj iztēloties savu dzīvi, tu esi ar dvēseles radinieku.

9.Jūs skatāties viens otram acīs.

Dvēseles radiniekiem piemīt tendence skatīties acīm vairāk, nekā to dara vidusmēra pāri. Tas ir gluži dabiski dvēseles radiniekiem. Skatīšanās acīs, nodibina spēcīgāku kontaktu un pauž uzticību un mīlestību.

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

  • <cite class="fn">Stepanie Weidner</cite>

    Evening,

    I work with an advertising agency and we’ve got a bunch of clients that need some additional website exposure. Does your platform accepts guest articles?

    We have the cash to pay immediately and there is no extra cost to you.

    Thanks

Pievienot komentāru