Kāpēc visi tik ļoti mīl Dvīņu zvaigznājā dzimušos? Šeit ir iemesli!

Dvīņu zīmē dzimušajiem piemīt varen spēcīgs šarms. Tāds šarms, kas piesaista pat tos, kuri vienmēr ir attiekušies no Dvīņiem. Vai zināt tos vīriešus, kuri meklē viena tipa meitenes? Teiksim, ka viņi meklē tieši blondīnes ar zilām acīm, un garām kājām… jā, un ar lielām krūtīm! Tikai tādas – citas ne!

Viena neatbilstoša detaļa iepriekšējam sievietes aprakstam, un viņa vairs neder, viņa nav īstā. Bet tad ienāks Dvīņu zvaigznājā dzimusi meitene – īsa, melniem matiem, zaļām acīm, un vidēja vai pat maza izmēra krūtīm – pilnīgs pretstats tam, ko citi meklē. Bet viņa piesaistīs ar ko citu, un viņa to izdarīs tā, ka jūs aizmirsīsiet par visiem saviem tipiem un sapņu sievietēm. Jums par to būs nospļauties, jo vēlēsieties tikai viņu! Šis pats attiecas arī uz Dvīņu vīriešiem. Viņš varētu būt pats trūcīgākais vecis uz pasaules, bet viņš tāpat spētu savaldzināt lielāko daļu sieviešu.

Bet kas Dvīņos ir tik īpašs? Kas tā piesaista? Pār Dvīņiem valdošā planēta ir Merkūrs, tas piešķir šajā zīmē dzimušajiem spēcīgu runāšanas prasmi, padarot šos cilvēkus par gatavajām “pļāpu tašām”. Dvīņiem nekad neaptrūkstas ko teikt, kā arī viņi labi zina, kad to visu teikt.

Lai lasītu tālāk par Dvīņiem, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru