Kādas ir katras zodiaka zīmes vīrieša negatīvās īpašības

Three male friends sitting together on a couch

Ticiet astroloģijai vai nē, bet cilvēki, kas dzimuši zem vienas un tās pašas horoskopa zīmes, ir apveltīti ar visnotaļ līdzīgām rakstura iezīmēm – gan pozitīvajām, gan negatīvajām!

Neviens nav ideāls un katram zodiaka zīmes pārstāvim ir arī savi trūkumi. Jā, un vīrieši jau nu noteikti nav nekādi eņģeļi, tāpēc paskatīsimies, ko zvaigznes saka – kuri tad vīrieši spēj mums, sievietēm, nodarīt vislielāko kaitējumu un ko mēs no viņiem varam sagaidīt, respektīvi, atklāsim katras zodiaka zīmes pārstāvja sliktākās puses!

 

AUNS

Ja Tev savā dzīves ceļā ir izdevies satikt Aunu, tad vari jau skriet uz aptieku pēc antidepresantiem. Šīs zodiaka zīmes pārstāvis ar savu spītību un egoismu, apveltīts ar bērna tiešumu var diezgan ātri Tevi “iedzīt kapā”. Ja arī viņš zina, ka viņam nav taisnība, viņš tik un tā strīdēsies savu principu pēc. Viņam vienmēr par visu ir savs viedoklis, pat par kaut ko tādu, ko viņš varbūt īsti nemaz neizprot. Pēkšņi agresijas uzliesmojumi un slikta garastāvokļa lēkmes ir šīs zodiaka zīmes pārstāvju galvenās iezīmes. Tiesa gan, ka nomierinās viņi tikpat ātri, cik uzliesmo!

VĒRSIS

Vērsis uzskata, ka var darīt visu, ko grib. Viņš vienmēr ir ar sevi apmierināts, pat tādos gadījumos, kad patiesībā nemaz nav ar ko lepoties. Savu pārmērīgo ietiepību Vērša vīrietis uzskata par īsta vīrieša rakstura iezīmi. Skopumu viņš uztver kā saprātīgu taupību, bet pesimismu – kā reālu pasaules redzējumu.

DVĪNIS 

Nevienam citam zodiaka zīmes pārstāvim nav tādas spējas apgriezt visu ar kājām gaisā, tikai Dvīņu vīriešiem! Garlaicīgi ar viņiem nebūs, bet jau otrajā intensīvas saziņas nedēļā sajutīsies kā sprinteris, bezcerīgi atpaliekot no citiem un līdz nāvei nomocīts. Ja Tu esi tādā stāvoklī, ka esi gatava izturēt Dvīņus un viņu apbrīnojamo vēlmi pēc pastāvīgām pārmaiņām ( ar nosacījumu, ka pati neesi Dvīnis ), tad Tu esi pelnījusi, ka Tev uzceļ pieminekli. Viņi uzturas tad tur, tad te, dievina “pūderēt” smadzenes un ņirgāties. Nākotne ar viņiem ir vairāk kā bezcerīga, bet tagadne vienkārši smieklīga. Uzticību no Dvīņa vīrieša negaidi, atliek tikai pagriezties, kad viņš jau flirtē ar Tavu draudzeni!

VĒZIS

Šis nūģis katrā sievietē meklē līdzību ar savu māti un, ja viņš atrod savu ideālu, tad noteikti cenšas apprecēties. Vēzis – aktīvs ģimenes pavarda piekritējs, kas ar savām pretenzijām par to, kā pareizi ir jāmazgā trauki, jābaro kaķis un jāgatavo omlete, pirms laika “novedīs sievu līdz kapam”. Laulības ar Vēzi – pazaudēta jaunība!

LAUVA

Ieciklējies pats uz sevi, Lauva apkārt nepamana nevienu citu, ja nu vienīgi tos, kas viņus apjūsmo. Viņš ir augstprātīgs un uzskata sevi par pārāk cēlsirdīgu, lai atcerētos apvainojumus un citu neizpildītos solījumus. Lauvas vīrieša karaliskā būtība dievina tērēt naudu, piekopt luksusa dzīvesveidu un nodrošināt to, lai apkārt vienmēr būtu skaistas sievietes. Viņš ir neprātīgi greizsirdīgs, viegli uzbudināms un jūtīgs, bet pats nespēj izturēt, ja greizsirdība ir vērsta viņa virzienā, tāpēc nemaz nevar pieļaut domu, ka viņš varētu būt kādas īpašums, taču viņam vienmēr jābūt Tev pirmajā vietā, jo, ja atcelsi randiņu slimās tantes dēļ, kura Tev jāapciemo, viņš var kļūt bezgala dusmīgs un smagi apvainoties.

JAUNAVA

Šie vīrieši ir izteikti pedanti, izvedīs Tevi no pacietības dažādu sīkumu dēļ, kas ir mazsvarīgi. Viņš visu laiku atkārtos, ka sviestā ir daudz holesterīna, bet viss ceptais ir kaitīgs kuņģim, un Tevi viņa mūžīgās piezīmes tracinās! Bezgala slinks, bet uzskata sevi par ļoti strādīgu, jo reizēm mēdz “iešūpoties”, lai padarītu kādu nelielu darbiņu. Emocijas mēdz neizrādīt, pret mīlestību attiecas ļoti piesardzīgi.

SVARI

Svari ir nedroši, noslēpumaini un sīkumaini. Reizēm mēdz būt arī viegli nokaitināmi un, ja viņus kaut kas neapmierina, tad viņi dusmās var “saraut gabalos” pirmo, kas viņiem trāpās pa rokai. Bieži vien mēdz izdomāt dažādas neeksistējošas problēmas, bet pēc tam ilgi tās risināt. Šādiem vīriešiem ir daudz draugu, taču pa īstam viņi gandrīz nevienam neuzticas.

SKORPIONS

Ja kaut kas nebūs izdarīts tā, kā viņi uzskata par pareizu, tad pretīgais, sīkumainais un atriebīgais Skorpions būs ļoti nokaitināts. Pastāvīgā piesiešanās un drūmais skats uz dzīvi padarīs traku gandrīz jebkuru. Bezgala greizsirdīgs. Naudu neskaita, taču lieliski atcerēsies to, cik reizes esi aizmirsusi patīksmināties par viņa dāvanu.

STRĒLNIEKS 

Viņš nemelo, bet tikai tāpēc, ka viņa būtība ciest nevar melus. Nemelo pat tad, kad teikt taisnību var izrādīties visai nelietderīgi. Ja viņš melos pieķers Tevi – gaidi nepatikšanas! Strēlnieks ir neprātīgi greizsirdīgs, bet pats nelaidīs garām nevienus brunčus. Pat viņa labā humora izjūta nespēj kompensēt visus viņa trūkumus.

MEŽĀZIS 

Ietiepīgi bezgala, pārliecināt par kaut ko viņus nav iespējams. Nūģi, kas ar grūtībām panes skaļas un jautras ballītes, sabiedrība viņiem nepatīk. Pārliecināt viņus nav iespējams, kā minēts iepriekš, tāpēc labāk ir viņu kaut kādā veidā ieinteresēt un novest pie kādas idejas ļoti akurāti, lai Mežāzim liktos, ka šī ideja ir viņa paša izdomāta. Viņi ir bezgala godkārīgi, uzskata, ka pazīst dzīvi, tāpēc var stundām ilgi lasīt Tev lekciju par to, kā ir jādzīvo, it īpaši – kā jātērē nauda.

ŪDENSVĪRS

Šie vīrieši dievina sapņot un apcerēt kaut ko grandiozu, bet viņiem bieži vien trūkst enerģijas un pacietības, lai kaut ko uzsāktu. Viņš Tev apsola kaudzi lietu un tajā brīdī pats arī tic, ka solījumus izpildīs, taču netici viņa salkanajām runām! Nopietnās lietās labāk uz Ūdensvīru nepaļauties un nemaz nesapņo par to, ka varēsi uzkraut atbildību uz viņa vīrišķīgajiem pleciem – vispirms paļaujies pati uz sevi!

ZIVIS 

Tev ir vajadzīgs normāls vīrietis, pārliecināts par sevi un stingri stāvošs uz zemes nevis tāds, kas lidinās par mākoņiem?! Šo zodiaka zīmju pārstāvju vidū tāds neatradīsies, jo Zivis dzīvo savā pasaulē, pēc saviem noteikumiem un absolūti nav piesieti reālajai dzīvei. Zivis – dvēselē vēl bērni, neizlēmīgi, netipiski jūtīgi un par viņiem pastāvīgi ir jārūpējas, pretējā gadījumā – savas nepatstāvības dēļ viņi var “pazust”.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru