Kas jāievēro, lai sadzīvotu ar katru zodiaka zīmi

Lai sadzīvotu ar mums apkārtējiem, jāiemācās izprast viņu daba un raksturs. Savstarpējā komunikācijā šādas zināšanas var izrādīties ļoti noderīgas.

Ja papētīsi savu paziņu horoskopus un  pareizi izmantosi tajos dotos ieteikumus, tas ne reizi vien atvieglos tev saskarsmi. Nepūlies panākt no cilvēka to, kas viņam nav dots. Tikai daļa no mūsu rakstura veidojas dzīves laikā. Cita – ļoti liela daļa – tiek noteikta mums piedzimstot. Tieši kādas rakstura iezīmes nosaka iedzimtība, kādas regulē zvaigznes un kādas rodas dzīves laikā, mēs nekad neuzzināsim. Nav vērts kailām rokām lauzties cauri kieģeļu mūrim, labāk censties izmantot visu pieejamo informāciju, tai skaitā horoskopus.

Lai uzzinātu vairāk, šķir nākamo lappusi!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • 2 komentāri

  1. Nellija
  2. Denn

  Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close