Lielais faktu horoskops par katru Zodiaka zīmi

 

VĒRSIS

1.Tu nesaproti, kā citi var piekrist kaut kam, kas nav perfekts. Piemēram, saņemot ielūgumu uz šķietami labu, bet ne ideālu ballīti, tu nevēlēsies uz to iet. Turklāt tu vari vienkārši palikt mājās un izbaudīt patiesu komfortu, jo tev patīk dzīvot uz visiem 100%.

2. Citi domā, ka esi auksta, bet patiesībā tev vienkārši ir bieza čaula, aiz kuras slēp savas patiesās sajūtas un emocijas. Salīdzinājumā ar citām zodiaka zīmēm, tu tiešām izturies diezgan vēsi. Satiekot citus cilvēkus, tu esi gluži kā emocionālā cietoksnī – izskatās, ka tev nav nekādu jūtu, un neviens nespēj tev piekļūt. Tomēr patiesībā tev ir maiga sirds, kuru tu atklāj citiem tikai īpašos gadījumos.

3. Ja kāds tev nodara pāri, tu paturi aizvainojumu, kas, gluži kā olimpiskā lāpa, nekad nenodziest. Kad durvis uz tavu sirdi vai dzīvi tiek aizvērtas, tu aizslēdz tās ar 60 slēdzenēm, jo nekad vairs negribi redzēt šo cilvēku. Tu vēlies, kaut varētu piedot un aizmirst, bet slēdzenes paliek savā vietā.

4.Tavi draugi zina, ka tu nekad neatklāj noslēpumus. Nav svarīgi, kurš vēlēsies no tevis izvilināt informāciju, tu to nekad neatklāsi. Noslēpums, piemēram, par to, kurš ar kuru pārgulēja pagājušajā gadā, tā arī paliks pie tevis, pat ja kāds tev piedāvās šokolādi.

5.Ja kaut ko ieņem galvā, tad nekas tevi nespēs apturēt, pat ja vajadzētu. Pat sirdstrieka vai salauzta potīte tev nebūs šķērslis, lai noskrietu maratonu.

Lasi arī: Viss, kas tev būtu jāzina par sievieti  – Vērsi

 

DVĪŅI

Dvīņiem patīk brīvība

Viņi ir visbrīvākie cilvēki uz Zemes. Dvīņi ir gluži kā putni, kas tiecas pretī debesīm, vēlas izpētīt visu apkārtni, kā arī iemīlas katrā, kas uz viņu paskatās. Tas ir arī atkarīgs no viņa “dvīņa” un sajūtām. Dažreiz viens no dvīņiem vēlas palikt mājās, bet otrs viņu pierunā iet ārā un izklaidēties.

Viņi nav hiperaktīvi, tikai nogarlaikojušies

Dvīņi dažreiz šķiet hiperaktīvi, taču patiesībā viņiem visticamāk ir garlaicīgi, tāpēc nav iespējams mierīgi nosēdēt un viņi kļūst gandrīz vai traki. Dvīņiem ir tik daudz enerģijas, ka viņi centīsies atrast kādu interesantāku nodarbi, kur to izmantot.

Viņi ir ļoti sabiedriski

Dvīņi nepiekritīs pavadīt klusu un mierīgu vakaru, jo vēlēsies iet izzināt pasauli. Nav svarīgi, vai tā ir diena vai nakts, Dvīņi vienmēr atradīs kaut ko aizraujošu. Tev atliek vai nu iet līdzi vai palikt malā, Dvīņiem nav konkrēta grafika, un viņiem tas patīk. Viņi sagaida no dzīves visu, ko tā sniedz.

Lasi arī:5 iemesli, kāpēc Dvīņu horoskopa zīmes pārstāvji ir visinteresantākie

Viņiem ir grūti kaut ko novest līdz galam

Dvīņiem īpaši nepadodas pabeigt iesākto. Viņi pievērš uzmanību tik daudzām lietām vienlaicīgi, ka ir teju neiespējami koncentrēties tikai uz vienu. Viņi drīzāk darīs kaut ko pavisam citu nekā pabeigs pirms trim nedēļām iesākto projektu, un atgriezīsies pie tā tikai tad, kad termiņš jau strauji tuvosies beigām. Dažreiz viņi mēģina sevi apmānīt ar domu, ka otrs dvīnis visu paveiks viņu vietā.

 

VĒZIS

1. Vēlme ieritināties mīkstās segās un spilvenos nevis valkāt parastās drēbes. Ja Vēži varētu vienkārši ieritināties šūpuļtīklā, kas pilns ar mīkstiem spilveniem, un nevilkt neērtās drēbes, kurās vispār nevar pagulēt, tad viņi būtu pilnībā apmierināti ar dzīvi.

2. Ja kāds viņus kritizē, pat nedomājot neko sliktu un cenšoties palīdzēt, Vēži vienkārši sabruks turpat uz vietas. Viņu jūtīgums un ievainojamība ir reizē gan ieguvums, gan arī trūkums.

Lasi arī: 6 iemesli, kāpēc attiecības ar Vēzi ir tik pasakainas

3. Vēži iemīlas uzreiz, tiklīdz jūt, ka kādam ir nozīmīgi. Viņu sirdīs ir daudz rētu, taču neviens cits nav tik atvērts mīlestībai kā Vēzis, kurš jūtas novērtēts.

4. Visi Vēža draugi ir pārliecināti, ka viņš spēj paredzēt emocijas. Tā daļēji ir taisnība, jo viņi tiešām spēj noteikt, ka citi ir nomākti, pat ja viņi paši vēl to nezina.

5.Viņu istaba ir pilna ar nevajadzīgām mantām un sentimentāliem nieciņiem. Katra apsveikumu kartīte, vēstule, kečupa paciņa, kuru viņi izspieda brīdī, kad kāds pateica kaut ko ļoti nozīmīgu – viss mētājas lielā kaudzē, kas Vēžiem ir ļoti dārga, un neviens nespēj viņus pārliecināt, ka to vajadzētu izmest.

Lasi arī: Horoskops sievietēm: ar ko īpaša ir katras horoskopa zīmes pārstāve?

6. Rūpes par draugu drošību reizēm šķiet pārspīlētas un vienlaikus arī mīļas.

7. Vēži pamana katru, kurš runā ar viņu draugiem, un ir gatavi aizstāvēt viņus jebkurā situācijā. Protams, tas nepaliek nenovērtēts.

 

LAUVA

Lauvas ego mēdz izvirzīties priekšplānā

Lauvas nevar vienkārši pārkāpt pāri savam lepnumam. Viņas ļoti vēlas palīdzēt citiem, bet viss ir atkarīgs no tā, kā to pajautā. Lauvām ir ļoti liels ego, tāpēc nevajag to pārbaudīt, citādi tas ņems virsroku, ja īpaši uzkāpsi uz kādas jutīgas vietas.

 

Lauvām var pilnībā uzticēties

Lojalitāte var likt darīt neiedomājamas lietas. Lai ko arī lūgtu, Lauvas noteikti palīdzēs un nekad nepievils – pat ja vajadzēs aprakt līķi. Uz viņām vienmēr var paļauties, neatkarīgi no tā, ko viņas par to saņems pretī.

Ietiepība būtu maigi teikts

Ja viss nerit pēc viņu plāna, Lauvas pat pirkstu nepakustinās. Vai nu viss notiks viņām pa prātam vai nenotiks vispār.

Ar Lauvām ir jautri – viņu labajās dienās

Sirds dziļumos viņas ir bērnišķīgas un tāpēc vienmēr meklē jautrību. Kad Lauvām ir labs garastāvoklis, viņas atgādina pārējiem, cik jautra, vienkārša un lieliska var būt dzīve. Tāpēc daudziem viņas patīk. Turpretī, kad viņas ir nomāktas, tad arī negatīvisms iet plašumā.

Likt Lauvai nomierināties ir milzīga kļūda

Visiem zināms, ka lauvas ir viegli aizkaitināmas, taču nekas nav kaitinošāks kā likt viņām nomierināties vai arī apgalvot, ka viņas no mušas uzpūš ziloni. Lauvām vienkārši ir jāatbrīvo emocijas, un pēc piecām minūtēm viss būs kārtībā. Viņas to spēj paveikt, lai arī pašas nezina, kā.

Neskatoties uz šķietami vēso attieksmi, Lauvas patiesībā ir īstas romantiķes

Lai arī Lauvas šķiet augstprātīgas, zem šīs ārienes slēpjas ļoti romantiski cilvēki, kas tic mūžīgajai mīlestībai un apveltīs savu otro pusīti ar mīlestības apliecinājumiem un dāvanām. Lauvas darīs visu mīļoto cilvēku dēļ, un tikai tie, kas ir tiešām cienīgi šīs mīlestības, spēj ieraudzīt Lauvu zelta sirdi.

Pašpārliecība tikai no ārpuses

Lai arī Lauvas šķiet ļoti pašpārliecinātas un augstprātīgas, patiesībā tie ir cilvēki, kuriem nepārtraukti ir vajadzīgs iedrošinājums, lai atbrīvotos no nedrošības par sevi. Tāpēc viņām ir vajadzīgi komplimenti. Tas, kas notiek galvā, nevienam nav jārāda, bet tie, kas ir vistuvāk, zina, ka Lauvām ir vajadzīga uzmanība, lai varētu turpināt iesākto.

 

JAUNAVA

1.Patiesu gandarījuma sajūtu var iegūt, izpildot pienākumus pirms noteiktā termiņa – Jaunavas neko neatstāj uz pēdējo brīdi.

2.Viņas vienmēr izmanto situāciju. Jaunavas ir modras un viņām piemīt analītiskā domāšana, lai pilnībā izprastu apkārt notiekošo.

Lasi arī: Uzzini, kāpēc sieviete – Jaunava ir tik šarmanta

3.Ja cilvēki viņām jautā par nākotnes plāniem, Jaunavas zina, ko atbildēt, jo jau 10 gadu garumā viņām ir izstrādāts detalizēts piecgades plāns.

4.Kāda apkaunojoša rīcība var sabojāt garastāvokli uz vairākām dienām, jo viņas tik ļoti izdzīvo visu savā prātā, ka mēdz būt apsēstas pašas ar savām domām.

5.Jaunavas nevar ciest kļūdīšanos. Viņas ir ietiepīgas gan savos uzskatos, gan rīcībā. Ja kāds nostājas viņām ceļā, tas netiek piedots. Jaunavas ir pašpietiekamas un nespēj paciest muļķības.

6.Dažreiz citi domā, ka Jaunavu pieeja un izmantotās metodes ir ekstrēmas, taču viņām tās šķiet loģiskas.

7.Lai arī viņām mēdz būt nopietna un dusmīgas sejas izteiksme, Jaunavas nevar ciest, ka cilvēki vienkārši pieņem, ka viņas ir vienaldzīgas. Jaunavas apzinās to, kā izrāda savas emocijas, bet citi tās nereti interpretē kā neapmierinātību, dusmas vai atturību.

8.Lai arī ir grūti salauzt Jaunavu čaulu, kad tas ir izdarīts, viņas ir ļoti uzticamas un mīlošas.

 

SVARI

Svari gan necieš, gan mīl to sajūtu, kad nezina, vai kādam patīk. 
Tik tiešām, neskaidrība par otra cilvēka jūtām nudien ir kas neparasts – nezinot, tiek saglabāta deva mistikas, bet, zinot to, tevi pārņem fantastiskas sajūtas. Protams, tikai tādā gadījumā, ja tu pats jūtu ko tādu pret otru.

Lasi arī: Lūk, kāpēc Svari ir tik interesanti un unikāli!

Lēmumu pieņemšana nav viegla padarīšana

Kā citi uzreiz var zināt, ko viņi grib, un akli kaut kam piekrist? Svari labāk apdomājas un tikai tad kaut ko saka. Nereti šī lēmumu pieņemšana viņus pamatīgi nogurdina.

Tu uz notiekošo raugies ar vēsu prātu

Jā, reizēm tik vēsi un nesteidzīgi tu visu dari, ka nokavē sarunātās tikšanās. Kas tur slikts? Nervi jau tiek bojāti citiem! Nekur nav jāsteidzas!

Skaistumu saskati it visā

Tev, iespējams, ir gadījies samīlēties kādā, kurš pēc apkārtējo domām nav īpaši pievilcīgs, taču tev viņš tāpat liksies skaists.

Kad Svari rīko ballīti, viņam ir svarīgi, lai visiem būtu labi un jautri

Jā, tieši tik gādīgi ir Svari! Viņš uzskata, ka tas ir viņa pienākums – likt citiem justies kā mājās.

Tavi darba kolēģi zina, ka tu esi ļoti strādīgs, bet dzīvokļa biedri, – ka tu esi nereāli slinks.

Kad tu esi darbā, tu tik tiešām strādā, bet, kad esi mājās, tad tu atpūties. Tu šī slietas strikti nodali. Mājas ir atpūtai un mieram, nevis darbam un strādāšanai.

Svari nereti mēdz izlikties, ka viss ir kārtībā

Jā, kaut gan patiesībā, viņi no emocijām ir gatavi sev izplēst matus.

Viņi visu pārsvarā dara pēdējā brīdī

Un ja nedara, tad pamatīgi lepojas ar sevi.

 

SKORPIONS

-Tava neatkarības sajūta rada grūtības brīžos, kad nepieciešams kādam lūgt palīdzību. Tu domā, ka palūdzot palīdzību izskaties pēc neveiksminieka.

-Tu izjūti nepieciešamību izlikties par priecīgu brīžos, kad citiem cilvēkiem uzspīd veiksme.

-Daži cilvēki uzskata, ka tu esi stūrgalvīgs, bet tu pats domā, ka esi apņēmīgs.

-Tu nezini, ko nozīmē nevainīga “ieķeršanās”, jo divu sekunžu laikā tu no mērenas pievilcības stadijas nonāc pie “es vēlos ar tevi darīt netiklas lietas”.

-Tavs paštēls var mainīties pāris sekunžu laikā, te tu sevi mīli, bet nākamajā mirklī jau ienīsti.

-Dažkārt tu pats nesaproti savas jūtas.

Izlasi arī: Kas tev būtu jāzina pirms attiecību veidošanas ar Skorpionu

-Tev ir nācies apspiest savu aizrautību ar kādu lietu, jo neviens cits to tik lielā mērā neizrāda.

-Tev ir savs melnais saraksts, kurā ierakstīti visi cilvēki, kuri vismaz vienu reizi ir tevi aizvainojuši.

-Tu esi zaudējis draugus grupas projektu laikā, jo nespēj tikt galā ar citu cilvēku idejām.

-Tu daudz biežāk sevi identificē ar ļaundari, nekā ar supervaroni.

-Tava izcilā atmiņa nodrošinās to, ka tu mūžīgi atcerēsies savas, pat visniecīgākās, kļūdas.

-Tā pati izcilā atmiņa nozīmē to, ka tev bieži vien jāizliekas, ka kaut ko aizmirsti. Savādāk citi domās, ka esi dīvains.

-Tev nepatīk gaidīt un diez vai tas tev kādreiz iepatiksies.

-Skorpioni tiek raksturoti kā emociju kamoliņi, patiesībā viņi ir ļoti loģiski cilvēki.

-Cilvēki tevi raksturo kā biedējošu.

-Tu smagi strādā pie kāda mērķa sasniegšanas, bet tev kļūst garlaicīgi tiklīdz esi to sasniedzis.

-Katrā strīdā pienāk brīdis, kad tu izdomā neturpināt sarunu, lai tavs oponents domā, ka ir uzvarējis.

-Konstruktīvā kritika tev neko nenozīmē.

-Tu vienmēr esi riebīgi patiess un tas citiem ne vienmēr patīk.

-Tu esi cilvēks, kuram citi uztic lēmumu pieņemšanu, tomēr, ja kaut kas noiet greizi, viņi automātiski vainu novels uz tevi.

 

STRĒLNIEKS

Tev patīk svētku un dāvināšanas laiks

Kaut arī tavi līdzekļi ir ierobežoti, nekas tevi vairāk neiepriecina par dāvanu saņemšanu un došanu. Tev parasti patīk citus pārsteigt un likt justies labi.

Kad tavi draugi par kaut ko ļoti satraucas, tu viņu vidū parasti esi visoptimistiskāk noskaņotais

Jā, Strēlnieki ir lieliski atbalstītāji un padomdevēji, uz viņa pleca ir paraudājuši daudzi.

Lasi arī: 7 iemesli, kāpēc tev vajadzētu draudzēties ar Strēlnieku

Viņš pārāk daudz domā

Kā būtu, ja būtu…. Kāda mana dzīve būtu tagad, ja es toreiz būtu piekritis tam…

Protams, ka vislabākais laiks šo jautājumu apspriešanai ir laiks pirms gulētiešanas. Ir trīs naktī un Strēlnieks neguļ.

Tu neciet tās situācijas, kad nevari palīdzēt savam draugam

Kad tu redzi, ka kādam ir slikti, bet viņš apgalvo, ka viss kārtībā (kaut arī tā acīmredzami nav), tu neciet to neveiklo brīdi, kad nezini kā viņu atbalstīt, kā viņam palīdzēt..

Gaidīšana ir elle

Viņi tik tiešām necieš ilgu gaidīšanu. Stāvēšana rindās ir kas drausmīgs! Nemaz nerunāsim par lēnajiem cilvēkiem, kas traucē virzību uz priekšu un bloķē ceļu!

Lasi arī: Uzzini, kāpēc sievieti- Strēlnieku iekāro ļoti daudzi!

Tā sajūta, kad pierādi, ka kādam tomēr nav taisnība

Jā, jā, jā! It īpaši, ja spēj citiem pierādīt, ka vari vairāk, nekā viņiem liekas!

Sajūtu maskēšana – grūta padarīšana

Ir grūti noslēpt nepatiku, simpātijas arī. Ja tev kāds nepatīk, tu jau neapzināti esi pārliecinājies, lai viņš to zinātu.

 

MEŽĀZIS

Cilvēki runā par to, cik viņi ir mērķtiecīgi un tu to vien dari kā mēģini novaldīt smieklus

Ak, tu šobrīd strādā pie kāda nogurdinoša projekta? Tas izklausītos ļoti ambiciozi… ja vien es jau šobrīd nestrādātu pie septiņiem šādiem projektiem.

Neviens cits labāk par tevi nespēj noteikt vai kāds melo

Lai Dievs palīdz tiem, kuri mēģina tevi piekrāpt.

Lasi arī: Noskaidro, kāpēc sieviete – Mežāzis ir tik strādīga un neatkarīga

Tevi neinteresē atrašanās uzmanības centrā, tu labprātāk šo lomu piespēlēsi kādam citam

Pat dziedot karaoke tu vienmēr pajautāsi vai gadījumā kāds nevēlas piedziedāt.

Tu esi dzīvs sarkasma iemiesojums

Tā ir īsta dāvana, tu saki sarkastiskā tonī, pat tavas atbildes cilvēkiem, kuri izsaka komplimentus par tavu sarkasmu, ir sarkastiskas.

Lasi arī: Kas tev būtu jāzina, draudzējoties ar Mežāzi

Ja pat ikviens, kuru tu pazīsti uzņemas milzīgu risku, tu to nedarīsi

Vienalga vai tas ir emocionāls vai finansiāls, ja tu zini, ka nebūsi pārliecināts par 100% ieguvumu, tu pirms iesaistīšanās pateiksi ardievas.

Lielākā daļa cilvēku ir laimīgi ballējoties vai dzerot, bet tev prieku sagādā atbildīga savu mērķu sasniegšana

Varbūt daži to uzzinot domā, ka tu esi dzimis piecdesmitajos, tas tevi nemaz nesatrauc, jo tieši tāds nu tu esi.

Tu vari sadzīvot ar ikvienu, tomēr vislabāk tev patīk būt ar pāris tuvākajiem draugiem

Vai tad kādam vispār vajag vairāk par pāris draugiem?

 

ŪDENSVĪRS

Tu domā vai ir labi būt atklātam pret ikvienu, kuru satiec

Tu vienmēr to apdomā un secini, ka tā tik tiešām ir labāk, jo nezini citu veidu kā dzīvot

Tu saproti, ka tev nav bijušas ilgstošas draudzības, jo tu nespēj uzticēties nevienam uz šīs pasaules

Tu saproti, ka neviens nav nevainojams, tā tik tiešām ir. Tajā pat laikā tu nespēj aizmirst ķīviņus un strīdus, kuri tevi sāpinājuši.

Lasi arī: Sieviete – Ūdensvīrs; Lūk, kas tev būtu jāzina par šo būtni!

Tu esi pārāk aizņemts ar savu grandiozo sapņu sasniegšanu un palīdzēšanu visai cilvēcei

Nav svarīgi, ka tas aizņems 20 gadus un tam nāksies ziedot visus ietaupījumus, tu esi vajadzīgs šai pasaulei!

Tu vēlies, kaut spētu brīdināt ikvienu, kurš ir gatavs ar tevi saiet ragos.

Tu zini, ka tev savā ziņā vienmēr ir taisnība. Ja nu kāds tomēr vēlas iesaistīties diskusijā, tu pārliecināsies, ka šis cilvēks paraksta savu nāves spriedumu. Kā gan kāds var apšaubīt tavu kompetenci?

Tu nevienam nesaki, ka jūties gudrāks par visiem, ko esi saticis, tomēr tu atrodi veidu, kā diskrēti darīt to visiem zināmu.

Ir grūti būt gudram.

 

ZIVIS

– Tu nedomā, ka esi emocionālāks par citās zīmēs dzimušajiem. Tu vienkārši pret to esi atklātāks.

– Dzērumā tu atklāj visas savas emocijas.

– Tu esi cilvēks, pie kura ikviens skrien, lai izraudātos. Un tas tevi nemaz nesatrauc.

– Tu saproti cik nozīmīga ir raudāšana.

– Tu esi ārkārtīgi radošs un tu to izmanto unikālos veidos.

– Tu uzskati, ka glāze ir pa pusei pilna, jo zini, ka vienmēr var būt sliktāk.

– Tev nepadodas plānošana.

– Tu vienmēr esi vismierīgākais draugs visā savā bariņā.

– Savas mierīgās dabas dēļ tu bieži vien arī kavē visu, ko iespējams kavēt.

– Lielākā daļa cilvēku sauc tevi par romantiķi, lai gan pats sevi uzskati par ideālistu.

– Tev piemīt tendence viegli iemīlēties….tomēr tu tik pat ātri saproti, ka mīlestība nav ilgstoša.

– Tev grūtības sagādā lēmumu pieņemšana.

– Lielākoties tu izvēlies sekot straumei.

– Tu vienmēr esi gatavs izmēģināt ko jaunu.

– Tu esi dīvains, bet ārkārtīgi uzticams draugs.

– Tu apzinies, ka jebkurā brīdī labāk atrastos gultā un nosnaustos.

– Tev nepatīk iesaistīties strīdos un tu nesaproti, kādēļ jāstrīdas. Daļēji tādēļ, ka tu nepanes kritiku.

– Tu parasti sapņo atvērtām acīm un tev grūtības sagādā ilgstoša koncentrēšanās.

– Pat tad, ja viss neizdodas kā cerēts, tu iemācies ar to tikt galā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru