Lūk, kāpēc citām zodiaka zīmēm patīk ZIVIS

Noskaidro, kas citām zodiaka zīmēm vislabāk patīk Zivju raksturā, uzvedībā un uzskatos!

Auns – Aunam patīk Zivju naivums un tas, cik reizēm filozofiski tās raugās uz dzīvi. Viņu pieeja visam patiešām ir unikāla.

Vērsis – Viņam patīk Zivju maigums, mīļums un sirsnība, taču, tai pat laikā, tās spēj pateikt to, ko domā.

Dvīņi – Dvīņi Zivīs augstu vērtē viņu interesi par dažādām lietām, un labprāt ieklausās viņu teiktajā. Dvīņi ir pieredzējuši, un viņiem patīk citus pamācīt, toties Zivis prot klausīties.

Vēzis – Vēzim Zivīs patīk teju viss! Viņu skatījums uz dažādiem notikumiem, pašaizliedzība, maigums, līdzjūtība. Viņiem abiem ir daudz kā kopīga.

Lasi arī: Kuras zodiaka zīmes ir spējīgas piedot krāpšanu attiecībās, bet kuras ne?

Lauva – Lauvām ļoti patīk tas, ka Zivis citu dēļ ir gatavs tik daudz upurēt, un savas intereses nolikt malā, lai izpalīdzētu citiem.

Jaunava – Tas, cik ļoti labsirdīgs viņš spēj būt. Jaunavai šīs īpašības nereti trūkst, tāpēc tā priecājas to redzēt Zivīs.

Svari – Viņi augstu vērtē Zivju vēlmi pēc miera un absolūtas harmonijas dzīvē. To, cik ļoti tās cenšas citiem izpatikt, tai pat laikā neaizmirstot arī par sevi.

Skorpions – Viņam Zivīs patīk tas, kā viņš runā, un, galvenokārt, par ko viņš runā. Viņi spēj saprasties no pusvārda. Skorpions sarkst no Zivju komplimentiem.

Lasi arī: Šo 4 zodiaka zīmju sievietes attiecībās ir visuzticīgākās

Strēlnieks – Strēlniekam patīk Zivju raksturs. Tas, ka viņi bieži vien tiek nesaprasti, Strēlniekam liek justies saprastam, jo arī viņam tā bieži vien notiek.

Mežāzis – Viņam patīk tas, kā Zivis spēj atpūsties un uztvert notiekošo mierīgi. Reizēm pašam Mežāzim gribētos dzīvot tāpat.

Ūdensvīrs – Ūdensvīram patīk tas, kā Zivis spēj iepriecināt citus, nekad nav savtīgi, un vienmēr par citiem uztraucas.

Zivis – Zivīm patīk citu Zivju maigums, naivums un spēja citus pārliecināt, iedvesmot un bieži vien arī nomierināt.

 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close