Mīlestības horoskops 29. aprīlim – atlaid grožus!

29

Uzzini, ko zvaigznes Tev sarūpējušās mīlestībā!

Iespējams, tieši šodien gaidāms, kāds pārsteidzošs notikumu pavērsiens…

Auns

Šodien tev tiks dota iespēja mainīt konkrētās tavas dzīves jomās notiekošo, īpaši tas attiecās uz mīlestības lauciņu. Tu meklēsi piedzīvojumus – nevis fiziskā nozīmē kaut kurp dodoties, bet gan metafiziskajā nozīmē, savā iekšējā būtībā. Tavās esošajās attiecībās būs jaunas perspektīvas un tu jutīsies tā, it kā tev būtu pavisam cita pasaule. Partneri tev vairs nekad nešķitīs tādi paši kā agrāk.

Vērsis

Šīs dienas planetārā enerģija palīdzēs mainīt pārāk ilgi briedušo situāciju esošajās attiecībās. Tev izdosies iniciēt sarunu vai meklēt padomu pie attiecību konsultanta, kurš var palīdzēt tikt galā ar specifiskām grūtībām, ar kurām tev nākas saskarties. Problēmas atzīšana ir pirmais lielais solis uz tās risināšanu.

Lasi arī: Dienas horoskops 29.aprīlim – klausi savai sirdsbalsij!

Dvīņi

Nav labāka laika par šo, lai izdarītu pārmaiņas un, godīgi sakot, pārmaiņas ir vienīgais, par ko varam būt pārliecināti. Dienas enerģija mudinās tevi darboties. Tu kādu laiku esi vilcinājies ar jaunu attiecību uzsākšanu, iespējams, ka šis būs tas brīdis, kad nolemsi beidzot mesties tajās. Tas, pavisam noteikti, sniegs tev jaunus iespaidus!

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru