Neļaujies slinkumam! Horoskops no 18. līdz 24. decembrim

 

Uzzini, kas šonedēļ sagaidāms katram Zodiaka zīmes pārstāvim!

Ja tavu prātu nomāc kādi jautājumi un tu meklē atbildes uz tiem, vai tevi vienkārši interesē iespējamie šīs nedēļas notikumi, tad izlasi  horoskopu! Noskaidro, kā zvaigznes šonedēļ ir nostājušās – tev par labu vai par sliktu?

Auns Zināmas problēmas var sagādāt dažādu lēmumu pieņemšana. Ne viss būs tik viegli, cik mēs gribētos. Tomēr, ar lielu apņemšanos un gribasspēku tev izdosies paveikt visu iecerēto. Neskatoties uz to, ka šī nedēļa būs darbiem un pienākumiem pilna, nedēļas nogale būs gaiša un sirsnīga.

Vērsis Nedēļa būs laba tādā gadījumā, ja liksi citiem mieru, un neuzmāksies ar savu klātbūtni. Tādā veidā tu vislabāk redzēsi, kam tevis pietrūkst, un kas vēlas ar tevi satikties.

Lasi arī: Mīlestība un attiecības: Horoskops no 18. līdz 24. decembrim

Dvīņi Tevi var piemeklēt šaubas dažādos attiecību jautājumos, un ne tikai. Arī karjerā gaidāmas lielas iespējas, un paralēli tam arī lielas izvēles. Kad sakārtosi savas domas, tad būsi gatavs sniegt atbildes.

Vēzis Mēģini visu notiekošo uztvert ar vēsu prātu! Mierīgs stāvoklis palīdzēs saglabāt neitrālas attiecības ar citiem. Šonedēļ skandālus un drāmas labāk necelt! Psihošana pamatīgi sabojās attiecības ar apkārtējiem.

Šķir lapu tālāk, lai izlasītu horoskopu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru