Neveiksmīgas mīlestības horoskops: lūk, kāpēc tev neveicas!

Ne visi ir dzimuši zem laimīgās zvaigznes!

Jums neveicas mīlestībā? Astrologi apgalvo, ka nav iespējams piedzimt visiem zem laimīgās zvaigznes. Astrologi apgalvo, ka liela nozīme arī ir cilvēka iekšējam stāvoklim un tam cik viņš ir gatavs upurēt otra labā mīlestības vārdā.

Auns

Auni ir ļoti daudz reizes mīlestības dēļ apsvilinājušies un tādēļ neatklājas uzreiz cilvēkiem. Viņu ir jāiepazīst un tikai tad var spriest par viņa raksturu. Auns ir pats impulsīvākais un nepacietīgākais no visām zodiaka zīmēm. Šīs rakstura īpašības mēdz bieži viņus novest pie nelaimīgas mīlestības.

Vērsis

Vēršiem ļoti svarīga ir nauda un diemžēl tas ir lielākais šķērslis attiecībās. Viņš nelabprāt otrai pusītei dod naudu vai dāvina dārgas dāvanas bez iemesla. Skopums ir viņiem ļoti raksturīgs. Cilvēki neviens nevēlas sev skopuli kā otro pusīti un tev to vajadzētu atcerēties!

Dvīņi

Viņiem liekas, ka viņiem veicas it visur, taču tā nemēdz būt pilnīgi nekad. Ja attiecības izjūk, tad Dvīņi ir paši pie tā vainīgi. Viņiem liekas, ka nespēs vienmēr iepriecināt savu otro pusīti un tieši šī iemesla dēļ bieži mēdz nolemt palikt vieni uz visu mūžu.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru