Numeroloģiskais horoskops: atklāj savu raksturu!

numerologija2

Lai jūs nešaubītos par to, vai jums ir Sargeņģelis, pamēģiniet izskaitļot savu numeroloģisko horoskopu, kura formulu izveidojis dižais matemātiķis Pitagors.

Šis horoskops ne tikai atbildēs uz jautājumu, vai jums ir savs Sargeņģelis, bet arī atklās jūsu raksturu, biolauka lielumu, veselības īpatnības, noslieci uz humanitārām zinībām, intuīcijas lielumu, saikni ar kosmosu, atbildības izjūtu un prāta attīstības līmeni.

Saskaitiet visus savas dzimšanas datus. Pieņemsim, esat dzimis 25.08.1970. Jāsaskaita: 2+5+0+8+1+9+7+0=32, tad – arī šie divi skaitļi: (3+2)=5. Pēc tam pirmo dzimšanas dienas ciparu pareizina ar divi: (2×2=4) pēc tam no pirmās summas, proti, 32, jāatņem reizinājums, kas šajā gadījumā ir četri: (32–4)=28. Tagad jāsaskaita šā iznākuma abi skaitļi: (2+8=10). Tā kā rezultātā iegūtais skaitlis ir divzīmju, tas atkal jāsaskaita: (1+0)=1. Ja pēdējā darbībā iznākums ir viencipara skaitlis, tas jāatstāj ārpus iekavām. Ar to garā rēķināšana ir pabeigta.
Tagad jāizraksta visi skaitļi, kas NEATRODAS IEKAVĀS – atsevišķi vieninieki, atsevišķi divnieki utt. Šajā gadījumā tie ir: 11; 222; 3; 55; 7; 88; 9

Ko skaitļi atklāj, lasi nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru