Pats tumšākais horoskops – nepatīkamās zodiaka zīmju īpašības

Šoreiz apskatīsim zodiaka zīmju tumšāko pusi.

Auns

Patīkams saskarsmē, taču lūdzies, lai tu nekad neiepazītu šo zīmi dusmu un naida pārņemtu. Turklāt sadusmoties viņš var uz “līdzenas vietas” un naida jauda ir neaprakstāma.

Vērsis

Atšķiras ar ietiepību un nespēju pieņemt kompromisus. Ja reiz viņš ir pateicis savu viedokli, tad nekas to nespēj mainīt. Vērsi neapturēs nekas – ne draudi, ne lūgšanās, ne šantāža.

Dvīņi

Divas sejas: ārēji viņi var būt draudzīgi un patīkami, bet iekšēji manipulatori. Dvīņi patiesībā kaifo, kad manipulē ar citiem cilvēkiem, turklāt bieži to darīt nemaz nav iemesla, bet viņiem patīk to darīt tāpat. Aiz ziņkāres.

Vēzis

Ārēji pieticīga un nekaitīga zodiaka zīme, taču, ja ir noticis tā, ka Vēzis ir kļuvis par tavu ienaidnieku, nepagriez viņam muguru. Pret tevi tiks vērsta visa iespējamā negatīvā enerģija, kādu tu vien spēj iedomāties. Un, jā, tas patiešām bojās tavu dzīvi.

Lauva

Dāsna un draudzīga zodiaka zīme līdz brīdim, kamēr neuzskatīs, ka kāds tam ir nodarījis pāri vai vēl ļaunāk – nodevis. Tad Lauva atriebsies cietsirdīgi un sāpīgi.

Jaunava

Uzskata sevi par ideālāko cilvēku pasaulē, kam nepiemīt nekādi trūkumi, taču, trūkumi ir un tā ir skaudība. Tieši tā spēj pamudināt Jaunavu uz nepatīkamām darbībām, kuras, atklāti sakot, pati Jaunava neapzinās. Un tas nozīmē, ka tas ir pat vēl bīstamāk…

 

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru