Pirmās mīlestības horoskops – kā uzvedas zodiaka zīmes, kad ir iemīlējušās?

Ir cilvēki, kas uzskata, ka iemīlēšanās notiek hormonu vai kādu īpašu ķīmisku reakciju rezultātā ķermenī, bet tajā pat laikā ir ne mazums cilvēku, kas domā, ka par šāda veida jūtām neapšaubāmi atbild tikai liktenis!

Patiesībā spēja iemīlēties un tas, kā mēs to darām ir ļoti lielā mēra atkarīga no zodiaka zīmes, kurā esam dzimuši!

AUNS

Auni iemīlas tad, kad viņiem šķiet, ka ir pienācis laiks to darīt! Par iemīlēšanās sākuma impulsu var kļūt banāla garlaicība, asu izjūtu trūkums, apzināšanās, ka laiks skrien vēja spārniem vai, piemēram, draugs, kas jau ir nokļuvis zem Amora bultas. Kad Auni pieņem lēmumu ielaist kādu savā sirdī, viņi “iekrīt” uz pirmo spilgto personību viņu ceļā vai arī izvēlas cilvēku, kas ir aizdomīgi līdzīgs tam ideālam, kuru viņi sev bija izdomājuši jaunībā.

VĒRSIS

Vērši iemīlas ļoti piesardzīgi. Viņi vispirms kārtīgi novērtēs potenciālo mīlas objektu, atzīmēs visus viņa plusus un mīnusus un tikai pēc tam izlems, vai šis cilvēks ir viņu jūtu cienīgs. Ja ir, tad viņi ļaujas jūtām un ielaiž šo cilvēku savā sirdī, bet, ja nē, tad viņi savas jūtas iegrūž pēc iespējas dziļāk sevī, neļaujot tām vaļu, un vienkārši cenšas par tām aizmirst. Traumēt savu nervu sistēmu un bojāt savu dzīvi dēļ tiem, kas, pēc Vēršu domām, nav viņu cienīgi, viņiem neļauj viņu racionālā domāšana un, ko tur slēpt, protams, arī pataloģiskā spītība!

DVĪŅI

Dvīņi ir tie, kas iemīlas ļoti labprāt un dara to bieži, pie tam katru reizi viņiem liekas, ka tas ir uz mūžu, tāpēc viņi nedomājot metas iekšā jaunā romānā vai vismaz mēģina kādu savaldzināt ar savas sirds pievilcību. Tad, kad viss ir nostājies savās vietās un šīs sajūtas ir abpusējas, Dvīņa jūtas pret otru cilvēku pakāpeniski izgaist… un, ja vēl pie apvāršņa parādās daudz interesantāks “medību” objekts, Dvīnis uzreiz metīsies pavisam citā virzienā!

VĒZIS

Vēži iemīlas ne uzreiz, bet tad, kad iemīlas – tas ir nopietni un uz ilgu laiku! Viņi gadiem var lūkoties uz personu, kas viņus ir ieinteresējusi, taču, ja viņi kādu ielaiž savā sirdī, tad pieķeras ar visu savu sirdi un dvēseli, cenšoties viņu piesiet sev un nekur nelaist. Vēži jau no paša sākuma koncentrējas un ģimenes izveidi, mīlestība – ir tikai kā laulību prelūdija, tāpēc pat īsu attiecību izjukšanu viņi uztver ļoti sāpīgi, jo uztver to kā lielu šķiršanos un ļoti pārdzīvo tā iemesla dēļ, ka kaut kas tāds apgrūtina tālāko privātās dzīves izveidi.

LAUVA

Lauvas iemīlas ļoti ātri! Viņi spēj aizrauties vienā acu mirklī un viņiem šķiet, ka mīlestības dēļ viņi ir gatavi iet līdz pasaulei malai! Tas var turpināties pietiekami ilgi, bet tikai pie noteikuma, ka jūtas ir abpusējas, jo, ja Lauva nesajūt atbildes jūtas, viņš kļūst ļoti sarūgtināts, kas noved pie tā, ka viņi sāk meklēt kādu citu pieķeršanās objektu. Viennozīmīgi, lai arī kāda kaisle būtu Lauvas sirdī, vienīgais cilvēks, kuram viņš ir radīts  – ir viņš pats!

JAUNAVA

Jaunavas neiemīlas! Viņas ļauj mīlēt sevi, pieņemot dāvanas un uzmanības apliecinājumus ar tādu skatu, it kā viņās plūstu karaliskas asinis! Ja šīs horoskopa zīmes pārstāvjus viss apmierina, viņi izliekas balti un pūkaini, bet, ja viņiem kaut kas nepatīk, tad ar savu mūžīgo piesiešanos viņi savus pielūdzējus novedīs līdz nervu sabrukumam. Tiesa gan, ka reizēm Jaunavas “iekrīt” uz kādu, taču tas nelīdzinās mīlestībai, bet gan drīzāk atgādina narkotisku atkarību!

SVARI

Svari bieži iemīlas tikai tajos, kas jau ir izrādījuši kaut kādas jūtas vai vismaz ieinteresētību pret viņiem. Viņi pieņem šīs jūtas un cenšas atbilst visam tam, ko mīļotais cilvēks no viņiem it kā sagaida. Svariem liekas, ka, ja viņi šo cilvēku atgrūdīs, tad jau nu tiešām neviens nekad viņus vairs negribēs, bet vientulība šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem nav pieņemama. Reizēm tomēr viņiem izdodas atrast savu īsto otro pusīti, un tad viņus nekas nespēj apturēt, lai būtu ar šo cilvēku kopā!

SKORPIONS

Skorpioni iemīlas tajos, kurus viņiem ir jāiekaro vai arī tajos, kas ļoti līdzinās viņu pirmajai mīlestībai! Viņi nemeklē vieglāko ceļu un ciena cilvēkus, kas nepadodas uzreiz, bet tos, kuri paši cenšas kļūt par viņu partneriem, viņi nicina! Skorpionam patīk iegūt to cilvēku mīlestību, kas viņus iesākumā atraida, tikai tādā gadījumā viņu jūtas kļūst spēcīgas un izturīgas! Ar pārējiem viņi lieki nenoņemsies – ja neesat iekarojis Skorpiona sirdi, varat cerēt tikai uz seksu, turklāt ar diezgan dzēlīgiem komentāriem!

STRĒLNIEKS

Strēlnieki spēj iemīlēties no pirmā acu skatiena! Viņu sirdis spēj iekarot tie, kuri viņus uzjautrina vai arī tie, kuri ir ievērojamāki vājāki par viņiem. Tiesa gan, tiklīdz šis viņu simpātiju objekts pārstāj viņus izvilkt ārā no garlaicības vai arī kļūst pārāk patstāvīgs, jūtas pazūd! Vienīgais, kas varētu šīm jūtām likt turpināties, ir radusies draudzība vai pieķeršanās un sajūta, ka šis cilvēks Strēlnieku saprot no pusvārda, pieņemot viņu tādu, kāds viņš ir!

MEŽĀZIS

Mežāzi iemīlas ļoti reti, pie tam diez vai viņi pievērsīs uzmanību kādam, kurš stāv zemāk uz sociālajām kāpnēm, ir apveltīts ar mazāk attīstītu intelektu un ne uz ko netiecas! Viņus piesaista tie, kuriem ir “tvēriens”, kā arī tie, kas spēj palīdzēt viņiem apmierināt jebkuras ambīcijas. Mežāži spēj ilgi dzīvot bez jūtām, taču, ja viņi tomēr atrod to, kas viņiem der, iemīlēšanās ātri pāraug īstā mīlestībā, nesot līdzi dziļu psiholoģisku pieķeršanos!

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīri bieži vien mēdz iemīlēties ne tajos labākajos un pēc tam ilgi nevar atgūties no smagās vilšanās, vai arī sastāda sev milzīgu sarakstu ar īpašībām, kurā ir jāpiemīt viņu potenciālajam izredzētajam, atgriežoties pie šī saraksta katru reizi, kad kāds viņus ir ieinteresējis. Tas viss nenes ne laimi,  ne baudu, jo Ūdensvīri ir maksimālisti, viņi neizdara secinājumus, bet turpina akli sekot savai pārliecībai, precīzāk sakot, kļūdām!

ZIVIS

Zivis parasti pamanās iemīlēties tajos, kas viņām nav radīti, jo bieži vien viņas izvēlas cilvēkus, kas nenovērtē viņu jūtas, izmanto viņu mīlestību un padara viņu dzīvi neciešamu! Šīs zīmes pārstāvji ir arī ļoti ietiepīgi attiecībā uz pieķeršanos otram, jo viņi labprāt turpina ciest no neatbildētas mīlestības, dzīvo kopā ar tiem, kas viņus nesaprot un pieķeras tiem, kas viņus tikai izmanto, bet tos, kuri varētu viņus darīt laimīgus, viņi savā stūrgalvībā nemaz nepamana!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru