Sieva uzzina par vīra afēru ar kolēģi; Atriebība ir nežēlīga un iedzina vīru kaunā

LEE AND WIFE CHARAN ON WEDDING DAY The couple are no longer on Facebook by the looks of it but found their wedding day snaps from November 2013. Pics were on open Facebook pages but appear to be from professional companies, Inspire Video and Geebz Photography. https://www.facebook.com/inspirevideo/photos/a.758070954207207.1073741838.113133302034312/758107800870189/?type=3&theater https://www.facebook.com/GEEBZphotography?fref=ts

Īstena seriāla cienīga drāma norisinājusies Lielbritānijā, kur sieva netīšām uzzināja par sava vīra afēru ar viņa darba kolēģi – precētu sievieti.

Šai drāmai beigas ir trakas, jo sievas atriebība ir nežēlīga (tomēr, iespējams, taisnīga?)! 32 gadus vecais Lī Hanlons un 33 gadus vecā Eimija Maksvela, satikās strādājot uņēmumā Shell.

 

 

Abi naftas rūpnīcas darbinieki tika atlaisti no darba, pēc tam, kad internetā nonāca video materiāls, kurā pāris redzams nodarbojoties ar seksu.

Video ierakstu atklāja Hanlona sieva, Šērona, kas atriebjoties, to nosūtīja visiem vīra kontaktiem, tai skaitā – draugiem, darba kolēģiem un priekšniekiem. Video materiāls izplatījās kā meža ugunsgrēks, daudzi to saņēmušie nosūtīja video arī saviem kontaktiem.

Policija šobrīd izmeklē video materiāla izplatīšanos, kā arī apsūdzības, ka Hanlona kundze ir izdemolējusi sava vīra mašīnu pēc afēras atklāšanas.

Hanlons, kurš uzņēmumā bija Shell bija projektu inženieris, Maksvelu satika pirms sešiem mēnešiem. Viņi  sarunāja satikties viesnīcā Premier Inn un, tur atrodoties, nofilmēja savus seksuālos piedzīvojumus.

Hanlona kundze pāris dienas vēlāk atrada trīs video materiālus, kad draudzenes kāzās ar vīra telefonu uzņēma fotogrāfijas.

Pēc tam, viņa izveidoja jaunu grupu, izmantojot aplikāciju WhatsApp, un tajā dalījās ar video materiāliem, nosūtot tos visiem vīra kontaktiem. Viņa uzrakstīja: „Pieķerts krāpjot sievu un 8 mēnešus veco bērnu ar sū..u no Shell. Vai vēl kāds vēlas to darīt?”

Trīs nosūtītie video klipi drīz parādījās arī internetā. Papildus, Hanlona uz vīra mašīnas iegravēja vārdus „krāpjošais maita”.

1a
Eimija Maksvela

Maksvelas kundze atteicās detalizēti komentēt notikušo, bet viņa pastāstīja, ka nezina kā labāk aprakstīt notiekošo.

„Visi ir redzējuši šos video materiālus. Tas ir izpostījis vairākas dzīves. Tā taču nebija nekāda afēra, tas bija tikai vienas nakts sakars. Video bija viņa telefonā tikai divas dienas, līdz viņa sieva to atrada.”

Maksvela piemetināja, ka šī video dēļ, ar viņu sazinājušies ļoti daudzi.

„Mēs ar vīru vēl esam kopā, bet jau sen plānojām šķirties, šis gadījums ir tikai paātrinājis visu. Šobrīd es nemeklēju darbu, esmu nolēmusi atpūsties. Visi man ir veltījuši simpātijas. Es nezināju, ka Hanlona un viņa sievas attiecības ir tādas, ka viņai ir histēriski jārokas cauri viņa telefona failiem. Normāli cilvēki tā nedara.”

Viens no naftas rūpnīcas darbiniekiem pastāstīja: „Pāra video klips ir visas pilsētas tenku objekts, un šie video klipi izplatījās kā ugunsgrēks mežā. Es nepazīstu nevienu, kas tos vēl nav redzējis.”

Kā domājat jūs – vai sievas rīcība ir saprotama un attaisnojama? 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

 • <cite class="fn">Sandra Abolniece</cite>

  nu neko jau nepanaca ta histerike,domaju ja vins ir normals vecis tad aizies no tadas dumikes. ka vispar var rakties par privato telefonu,un kas tad ir ka preceti,ta ka ta katram ir ari kks privats. neparliecinata un sevis zemu vertejosa butne tikai ta var rikoties.

  • <cite class="fn">Nellija</cite>

   Dura esi tu. NORMĀLS CILVĒKS nekrāpj, telefons bija tikai formalitāte, lai to pierādītu. Muļķe esi tu, ja tev liekas normāli krāpt un ļaut tev “dirst” uz galvas.

 • <cite class="fn">Asja L</cite>

  Normāla, sakarīga Lielbritānijas attieksme. Un ja sieva ar vīra telefonu filmēja un fotogrāfeja draudzenes kāzas, tad protams apskatot ko safilmējusi uzgājusi šos video un šajā gadījumā vīrs ir tas āzis kas aizmirsa izdzēst vai speciāli atstāja zinot ka sieva atradīs. Tauta sākam loģiski domāt un lasīt tekstu ar prātu un tad komentēt.

Pievienot komentāru