Šo 6 vārdu īpašnieces dzīvē parasti ir vislaimīgākās

Ir vērts padomāt, kā jūs saucat savu meitu!

Anna

No dabas viņas ir darbu mīlošas, viņas dzīvē daudz panāk ar spēju darīt un pārliecināt. Laime viņām uzsmaida tikai pēc tam, kad viņas savam mērķim ir veltījušas daudz pūles. Par to “ieguvums” ir tik liels, ka Annas to cenšas noturēt visu savu dzīvi.

Elizabete

Agrīnos laikos Elizabetes vārds tika dots vien augstdzimušām meitenēm, un ne velti. Tieši viņas spēja kaprīzo laimi ievilināt savos tīklos un spēja tās iedarbību nodot arī citiem. Un viņas nekad nekļūdījās!

Viktorija

Šis vārds nozīmē “uzvara” – tā ir uzvara ne tikai paša pār sevi, bet arī pār visām neveiksmēm, kuras stājas dzīves ceļā un šķiet, ka grauj pasauli. Taču tā nav – Viktorija ir cīnītājs, un vienmēr no “kaujas lauka” iznāk ar paceltu karogu. Tā ir vienreizēja laimes dāvana!

Sofija

Senajā grieķu valodā šī vārda nozīme ir “gudrība”. No dabas mierīgas, Sofijas valdina ar savu sirsnību. Šķiet, ka šajā mierīgajā, prātīgajā būtnē ir apkopota visa pasaules gudrība un, protams, arī veiksme. Viņas nekad nedzenas pēc veiksmes, jo zina, ka laime viņas mīl, jo viņas ir izredzētās.

Marija

Senajā grieķu valodā – kundze. Meitenes ar šādu vārdu ir ļoti attapīgas, spēj analizēt un domāt “vēsu” galvu. Arī ģimenes dzīvē šīs sievietes veiksmi pievelk burtiski kā magnēts un izrīkojas ar to “ar prātu”.

Bērnībā viņas ir ļoti mierīgas meitenes, labi pielāgojas dažādiem apstākļiem un vienmēr ar vienu aci lūkojas nākotnē. Tādām meitenēm, šķiet, viss ir vienkārši. Lai gan, kāpēc šķiet? Viņām patiesi piemīt kāda maģiska spēja, kā notvert veiksmi aiz astes un to noturēt. Bez uztraukuma.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru