SIEVU HOROSKOPS. Lieliska mīļotā vai īsta ragana?

 

 

9. vietā – STRĒLNIEKS

Strēlnieces ir sapņu sievietes. Brīnišķīgas pa gabalu, bet tuvumā tikt viņām ir teju neiespējami. Šīs nesasniedzamās dievietes ir pazīstamas ar savu brīvdomātājas būtību. Viņas nekad un neviens neieliks būrī. Viņas domas ir neparastas, bet idejas – fenomenālas. Tādu sievieti nekur citur neatrast. Viņas ir lieliskas darbinieces, jo izceļas ar savu nestandarta domāšanu, tieši viņas atrod visneparastākos risinājumus šķietami neatrisināmām problēmām. Arī attiecību ziņā viņas spēj dot pašus labākos padomus. Šīs sievietes ir ne tikai nepārspējamas padomdevējas, bet arī ar milzīgu atbalstīt talantu apveltītas. Viņas vienmēr savus mīļotos vīriešus atbalsta, lai arī kas! Piemēram, ja viņas sirds āķītis pēkšņi izdomā mainīt profesiju un no mehāniķa kļūt par juristu, tad viņa viņu atbalstīs no visas sirds! Strēlnieces ir reālistiskas būtnes, bet, tai pat laikā, viņā ir neizsakāmi milzīga ticība cilvēkiem! Strēlniece jums nekad neteiks, ka tu nevari sasniegt savus sapņus, tieši pretēji, viņa izstāstīs kādu savu dzīves gadījumu, kur notika teju neiespējamais!

Kaut arī Strēlnieces savus vīru vienmēr atbalsta, viņas tomēr ir visai nepaklausīgas, ja tā varētu teikt. Jūs viņām varat teikt, ko jūs vien gribat, viņa tāpat izdarīs visu pa savam! Un tas nav tāpēc, ka viņa ir stūrgalvīga, bet gan tāpēc, ka viņa pati ir savas dzīves noteicēja. Jūs viņu nekad neredzēsiet sekotāja pozīcijā. Strēlniece pēc dabas ir līdere, un nevienam kā aita barā neseko, tāpēc nekādā gadījumā neuzspied viņai nekādus nosacījumus. Tu panāksi pretēju efektu:! Jo mierīgāk tu reaģēsi uz Strēlnieku, jo vairāk telpas piedzīvojumiem tu viņam atstāsi, un jo prātīgāks būs šis cilvēks.

Viena lieta, kas gan būtu jāatceras par Strēlnieci, ir tas, ka viņa necieš un nepiedod melus. Melot Strēlniecei ir  patiešām muļķīgs gājiens. Viņas necieš noslēpumainību un liekulību, jo pašas vienmēr cenšas būt sirsnīgas. Cilvēki uzpērkas uz šī sirsnīguma, un tas bieži vien noved Strēlniekus pie panākumiem dzīvē visās sfērās. Bet, ja Strēlniece ir atklājusi, ka tu viņai esi melojis, tad nav vērts cerēt uz ātru piedošanu. Viņa atcerēsies visu, un ne reizi vien pēc tam liks melotājam rūgti nožēlot par izdarīto. Esi patiess pret Strēlnieku, un tu iegūsi cilvēku, uz kuru jebkurā situācijā varēsi paļauties.

Ja vēlies veidot attiecības tieši ar Strēlnieci, tad tev jāatceras, ka viņa ar ģimenes dzīvi neplāno steigties. Viņai ir tūkstošiem lietu, kuras viņa vēlētos paveikt un tikai tad domāt par ģimeni, tomēr, ja ar ģimenes dzīvi sanāk pasteigties, tad viņai pat bērni netraucēs sasniegt mērķus. Strēlnieces ir ļoti apņēmīgas sievietes, kuras mīl kā brīvību, tā arī darbību! Viņa noteikti nav tā dāma, kura attaisnojas ar frāzi: “Man tam nebija laika!”. Strēlniece ir patiesa, un, ja kaut ko nevēlējās darīt, tad viņa jums to arī pasaka! Kā jau visiem, arī viņai ir limitēts enerģijas daudzums, un arī viņa vienkārši mēdz piekust. Dodiet viņai laiku atkopties, un viņa būs kā no jauna piedzimusi un gatava gāzt kā lielus, tā arī mazus kalnus!

Ja runā par sadzīvošanu ar šīs zīmes daiļā dzimuma pārstāvēm, tad tas ir ļoti dažādi. Ja jāsalīdzina ar pārējām zodiaka zīmēm, tad Strēlnieci nokaitināt ir visai grūti, jo viņa vienmēr uz notiekošo cenšas raudzīties pozitīvi, taču tas nenozīmē, ka viņas nervi ir no dzelzs.

Vislabākā saderība viņai izveidotos ar kādu no gaisa stihijas pārstāvjiem, kas ir Svari, Ūdensvīrs un Dvīņi. Svari Strēlniekus pilnībā izprastu, bet ar Dvīņiem viņiem izveidotos vislabākās atmiņas, jo viņi abi pēc dabas necieš garlaicību un meklē piedzīvojumus. Kas attiecas uz Ūdensvīru, tad Strēlnieks no viņa daudz iemācītos un iedvesmotos sevi pilnveidot. Labas attiecības zvaigznes sola arī ar Aunu, tikai tur gan attiecības, kaut arī kaislīgas un ar dzirksti, drīz vien varētu pārtapt neglābjamā ugunsgrēkā, jo kā Auns, tā arī Strēlnieks ir uguns stihijas pārstāvji. Lauvas Strēlniekiem mēdz būt lieliski draugi, ar kuriem vēlāk var izveidoties romantiskas attiecības.

Kopumā Strēlnieces ir lieliskas sievietes, kuras ar sievas vai mammas statusu parasti nesteidzas, bet, kad tas tomēr ir noticis, viņas savus pienākumus pilda teicami! Viņām ir lieliska humora izjūta un viņas ļoti bieži vien ir optimistiskas. Ja runa ir par sabiedriskiem pasākumiem, tad tajos viņa izceļas ar to pašu labāko, ne velti viņa pēc tam daudziem vīriešiem liek atskatīties un prātot par to, kas bija šī būtne…

 

8. vietā – ZIVIS

Ja meklē sievišķīgu sievieti, tad Zivju zvaigznājā dzimusī jums būs īstā! Viņai ir nepieciešams, kāds, kas viņu izglābtu no ilūziju pasaules un pasargātu no visa ļaunā. Šīs sievietes kā likums ir izteikti emocionālas, bet tas gan nenozīmē to, ka viņas raud pie katras izdevības! Šī emocionalitāte bieži vien izpaužas arī kā dusmas vai pat neapmierinātība! Taču tas neilgst mūžību, jo viņas sirds ātri vien atmaigst.

Atšķirībā no citām zodiaka zīmēm, Zivis ļoti daudz ko piedod. Viņas ļoti pārdzīvo, ja tiek sāpinātas, un noteikti to darīs zināmu arī tev. Taču pēc kāda laika, kad rētas būs sadzijušas, viņas tev piedos, ja vien nesalaidīsi visu vēl lielākā grīstē un piedot vairs nebūs iespējams. Protams, ka šāda sieviete vīrietim ir “izdevīga”, ja viņam ir noslieces uz krāpšanu vai melošanu, tomēr nenovērtējiet viņu par zemu! Viņa nav nemaz tik vārga, kā varētu likties! Zem šī trauslās būtnes aizsega dzīvo īsta ragana, kura, ja to pamodina, var sastrādāt visādas blēņas! Ja ilgi viņu mānīsiet un spēlēsieties ar viņas jūtām, tad vēlāk jūs no viņas dabūsiet pēc nopelniem! Tiesa, viņa nemēdz “eksplodēt” tā pat vien. Ir nepieciešams diezgan ilgs laiks, lai pamostos viņas riebīgā puse. Lai arī kāda nebūtu attiecību situācija ar Zivīm – tur vienmēr būs emocijas, bet tas, vai tās būs labas vai sliktas atkarīgas no jums pašiem!

Lai vai kā, Zivju zvaigznājā dzimušās sievietes citos mēģina saskatīt to labo. Viņas tev palīdzēs grūtā brīdī un neuzdos liekus jautājumus, bet neizmanto šo labsirdību savās interesēs. Novērtē to, ko viņas tavā labā ir darījušas. Zivis varbūt to neteiks skaļi, bet tava pateicība liks viņām justies novērtētām un mīlētām.

Ja meklē sievieti, kas būs loģiski domājoša, tad Zivis jums nebūs īstās. Viņas vairāk paļaujas uz sajūtām nevis domām. Zivis ir sapņotājas un bieži ieslīgst savā pasaulē. Stipro sajūtu dēļ viņas bieži ir emocionālas un ir viegli saraudināmas. Ja satiecies ar sievieti, kura ir Zivs, tad respektē to, ka viņu var viegli novest līdz asarām. Te gan jāpiebilst, ka viņas ir ļoti intuitīvas, un no viņām slēpt kaut ko ir muļķīgi. Viņas zina, kad tu kaut ko slēp, kā arī sajūt cilvēku patiesos nodomus. Ja vēlies uzzināt, kurš būtu piemērotāks kandidāts darba vakancei, tad palūdz kādai Zivij novadīt darba interviju, un viņa visu parūpēsies. Tāpat viņas kalpo kā lieliski melu detektori. Ja viņa draudzenei saka, ka viņas puisis viņu krāpj, tad, ļoti iespējams, tā arī ir! Šīs sievietes ļoti ātri prot “atkost” citus cilvēkus un saprast, kādi ir viņu nodomi. Zivis tik tiešām var paļauties uz savu intuīciju, jo tā viņiem nekad neliek vilties. Tiesa, bieži vien par savu priekšnojautu viņa nebrīdina apkārtējos, bet gan tikai klusi pie sevis kaut ko nodomā. Bieži vien pēc kāda negadījuma var dzirdēt Zivis sakām: “Man tā arī likās!” vai “Es ko tādu nojautu iepriekš!”. Nereti pat šādas lietas viņām var parādīties sapņos.

Zivis novērtē cilvēku darbus, nevis runas! Viņas vienmēr pievērš uzmanību tam, ko cilvēki dara, jo viņas zina, ka darbi runā skaļāk par vārdiem. Zivis ir uzticīgas, spēcīgas un inteliģentas. Un jābrīdina – ja tu viņām nepatīc, tad viņas tev to noteikti darīs zināmu! Šī zīme visai nemākulīgi slēpj savas jūtas, lai arī kādas tās būtu. Ja viņai nepatiks draudzenes puisis, viņa diezgan ātri liks draudzenei noprast, ka viņš nav īstais! Jāteic, ka reizēm pat mēģinot būt jaukai viņai tas vienkārši neizdodas, ja viņai konkrētā persona nepatīk. Un Zivis nav tās sievietes, kurām viss ir slikti. Reti kad viņai kaut kas patiešām nepatīk. Tas pats attiecas arī uz simpātijām – viņa tās vienkārši nemāk slēpt, lai arī kā censtos. Ļoti iespējams, ka skolas laikā par viņu un viņas simpātiju bieži “zobojas”.

Zivis ļoti ātri iemīlas, un, ja tas notiek, tad tas ir uz ilgu laiku. Protams, viņai var būt vairākas simpātijas uz dažādiem cilvēkiem, pat citām sievietēm, tomēr, ja runa ir par iemīlēšanos, tad tas ir nopietni. Ātri vien šīs jūtas pāraug mīlestībā, un tad Zivīm nav glābiņa – viņas visu laiku lidinās mākoņos, fantazējot par savu sirds āķīti. Patiesībā, ir ļoti viegli pateikt, kad Zivis ir iemīlējušās – tās vienmēr par kaut ko ir aizdomājušās un ir teju nespējīgas koncentrēties darbiem. Protams, šīs sajūtas ar laiku pierimstas un Zivis ir spējīgas atsākt darbus tā, it kā nekas nebūtu noticis.

Kopumā Zivis ir ļoti sievišķīgas un mīlošas sievietes, viņa vairāk domās par vīra vai bērnu interesēm, bet pati sevi nostādīs tikai otrajā plānā. Zivis ir vispašaizliedzīgākās zodiaka zīmes, kuras mīļoto cilvēku dēļ būs gatavas uz visu! Tomēr viņu jūtīgā daba vīrietim bieži vien var likt sev vaicāt, vai viņš visu attiecībās dara pareizi, turklāt šīs sievietes gaida, ka vīrietis pats sapratīs, kas nav kārtībā. Tikai retais spēj būt pietiekami apķērīgs un izprast Zivju sarežģīto dabu.

 

7. vietā – SKORPIONS

Kaut arī Skorpionu sieviete ir neizsakāmi kaislīga un sievišķīga būtne, viņa tomēr ir bīstamā mājsaimniecei. Šīs sievietes gandrīz nekad nav iespējams “ielikt grožos” vai kontrolēt jebkādā veidā! Pat tad, kad viņi mīļi jums māj ar galvu, paturiet aiz auss domu, ka viņa jebkurā brīdī var izdarīt pilnīgi pretēji.

Skorpionu sievietes ir tās, kuras reti kuram izdodas ierobežot. Un, ja kādam tas izdodas, tad šis Skorpions ir rakstura īpašību sajaukums ar Svariem, respektīvi, šīs dāmas visticamāk ir dzimušas oktobra beigās.

Bet, ja runa ir par īstām Skorpionietēm, tad šīs zīmes pārstāves jūs nekad un nekādā veidā nepaliksiet zem “tupeles”. Jāpiebilst, ka arī vīrieši nebūs tie, kuri pakļausies sievietes kontrolei. Skorpions vispār pēc dabas ir varens neatkarības mīļotājs – neatkarīgi no dzimuma. Ja mēģināsi pavēlēt Skorpiona sievietei mazgāt traukus vai sakārtot mājokli, tad viņa sadusmosies un varbūt pat apvainosies. Šai sievietei svarīga ir sava brīvība. Viņa kārtos tikai tad, kad pati to vēlēsies, tas principā attiecas uz visām viņas dzīves sfērām. Ja viņa vēlēsies strādāt, tad viņa strādās tā, kā neviens cits. Galvenais, lai šī vēlme darīt nāk no viņas pašas, nevis ir kā ārējais spiediens no kāda cita. Ja kāds viņu mūždien kontrolēs, tad viņa vienkārši nespēs dzīvot ar šo cilvēku kopā. Skorpionu sievietēm tas ir neizsakāmi svarīgi – justies svarīgām un novērtētām. Viņa vēlas, lai viņas viedoklis tiktu sadzirdēts un ņemts vērā kā attiecībās, tā arī darbā. Ja kaut kurā dzīves sfērā viņa jutīsies nesadzirdēta, tad viņa drīz vien aizies, jo tādā vidē, kur viņa ir pilnīgi nekas, Skorpionu sieviete ilgi nav spējīga uzturēties.

Kaut arī Skorpionu sievietes ir bezgala šarmantas, izskats var maldināt! Šī sieviete pavisam noteikti nav tāda, kas klausīs visām jūsu pavēlēm, bet gan tieši otrādi – rīkosies tā, kā pati vēlas! Viņa ir gluži kā kaķene, kuru ir neiespējami pavēlēt – viņa ies tur, kur viņai pašai tīk! Skorpionietes ir ļoti valdzinošas, tomēr indīgas sievietes. Viņa katram var likt maldīgi domāt, ka viņš viņai ir īstais, arī tad, ja viņai nav mērķa ar jums būt kopā! Reizēm viņas to dara apzināti, taču reizēm viņas pat nejauši iekaro vīriešu sirdis, nemaz nevēlēdamies ar viņiem attiecības.

Skorpionu sievietes ir ļoti viltīgas. Viņas zinās, kā tikt pie kārotās lietas. Ja viņa sev ir nostādījusi kādu mērķi, tad viņa to arī panāks, lai arī kādi upuri tik nebūtu jānes! Šīs sievietes mīl konkurenci, patiesību sakot, tas ir tas, kas viņas mudina rīkoties! Dažkārt šī konkurence var iestāties pat attiecībās ar mīļoto cilvēku. Viņa var sākt ņemt virsroku pat tādās lietās, kuras it kā būtu jāveic vīrietim.

Skorpionu sievietes grūti nosaukt par trauslām un nevarīgām. Viņas var paveikt vairākus darbus vienlaicīgi, un nevienā brīdī pat neatvilkt elpu. Viņas tik tiešām ir enerģiskas sievietes, tāpēc, vīrieši, varat būt droši – šīs sievas nekad neslinkos!

Kā mammas viņas ir izpalīdzīgas, bet stingras, ja salīdzina ar citām zodiaka zīmēm. Viņas saviem bērniem piedod, bet viņas uzstājīgi vēlas iemācīt viņiem mācīties no savām kļūdām un tās vairs nepieļaut. Ja runa ir par pacietību, tad to labāk neizaicināt! Parasti Skorpionu bērni ir disciplinēti, strādīgi, gudri un paklausīgi, taču, tuvojoties tīņu gadiem, sāk runāt pretī un parādīt raksturu. Lai vai kā, jūs neredzēsiet Skorpiona zvaigznājā dzimušu mammu, kas izdabā visām bērnu kaprīzēm! Viņas zina, kas bērniem ir labākais, un to viņiem mēģina ieaudzināt jau no agrām bērna dienām. Ja kāda mamma savus bērnus pirms miega auklēs līdz 1,5 gadu vecumam vai ilgāk, tas Skorpionu sieviete jau pirms gada vecuma būs bērnus “izdresējusi” tā, ka viņi var iemigt bez auklēšanās un niķiem.

Vislabākā saderība Skorpionu sievietei izveidotos ar vīrieti, kas dzimis Vērša zvaigznājā. Vērši ir stipri, vīrišķīgi un pacietīgi – teju ideāli Skorpionu sievietes neparedzamajai dabai. Vērša dzīvi acu mirklī kļūtu interesantāka, jo, būsim godīgi, kā gan attiecības ar Skorpiona zvaigznājā dzimušu sievieti var būt garlaicīgas?! Kā otrais labākais vīrietis Skorpiona sievietei būs Mežāzis – strādīgs un mērķtiecīgs!  Labas attiecības izveidotos arī ar Vēzi vai Zivīm, par cik abi pārstāv to pašu stihiju, kas ir ūdens. Arī Jaunavas varētu būt Skorpiona labākie draugi vai pat mīlnieki.

Kopumā Skorpionu sievietes izaudzina krietnus bērnus, kaut arī audzināšanas metodes citiem varētu likties stingras, tās it nemaz nav kaitīgas bērnam un ir tālu no jebkāda veida vardarbības. Kā sievas viņas arī ir lieliskas – strādīgas un darbīgas, vienīgi tas, ka viņas vīram neklausīs uz vārda, bet jāatceras, ka ir vīrieši, kuriem tādas sievas tieši vajag!

 

 

6. vietā – JAUNAVA

Šajā zodiaka zīmē dzimst sievietes, kuras ir ļoti gādīgas, mīlošas un pats galvenais – stipras! Viņai neviens darbs neliekas pārāk grūts vai neiespējams! Šī sieviete zina, ka viss ir sasniedzams, ja to ļoti, ļoti grib! Šo pozitīvo domāšanu un mērķtiecību viņa neapzināti “iepotē” ne tikai savā vīrā, bet arī savos bērnos, līdz ar to, veiksmīga ir ne tikai viņas karjera, bet arī viņas bērnu! Šīs sievietes izaudzina patiesi strādīgus un gādīgus bērnus, kuriem nevienas mācības neliekas pārāk grūtas! Šīs sievietes pašas nebaidās no grūtībām, tieši pretēji – grūtības baidās no Jaunavas!

Pilnīgi jebkura dzīves pieredze – pozitīva vai negatīva, Jaunavai liek mācīties un padara viņu stiprāku! Viņas ļoti labi spēj atrast iekšēju motivāciju un ar savu gribasspēku aplipināt visus, kas ir viņas draugu lokā! Tieši tāpēc, ja esi precējies ar Jaunavu, tu esi viens no laimīgākajiem vīriešiem, jo lielu daļu savas motivācijas tu rodi tieši no savas sievas!

Jaunava kā sieva ir ļoti kārtīga – viņa nekad aiz sevis neatstās nekārtību, turklāt pati par sevi neatstās sliktu iespaidu. Šī sieviete vienmēr ir kopta, un kopts ir arī viņas mājoklis! Mājās jebkura detaļa ir pārdomāta un saskaņota – tāda, kādu to redz pati Jaunava! Jūs nekad neredzēsiet Jaunavu ar nekoptiem nagiem, ataugušām matu saknēm vai zobiem, kas klāti ar aplikumu! Jāsaka, ka Jaunava vienmēr būs gatava darīt daudz savas ģimenes vārdā, taču viņa nekad neaizmirsīs arī pati par sevi! Šī sieviete apzinās savu vērtību un zina, kā sevi palutināt. Jaunava tic, ka citu mīlēšana sākas ar sevis mīlēšanu! Un tas nebūt nav jāuztver egoistiski!

Jaunava ir tā sieviete, kura pēc dzemdībām visai ātri “sarausies” un izskatīsies vēl labāk, kā pirms tam! Viņa nepadosies likteņa skarbajai rokai un “neizplūdīs” kā lauku sētas govs. Jaunava darīs visu, lai vienmēr izskatītos lieliski, lai arī kas! Viņa vienmēr cenšas gan sev, gan savam mīļotajam vīrietim. Rūpes par sevi atspoguļojas arī vecumdienās. Ne velti Jaunavas arī pusmūža gados izskatās labāk kā viņas vienaudzes! Visa atslēga ir mākslā parūpēties ne tikai par ģimeni, bet arī pašai par sevi!

Tā vien liekas, ka tieši Jaunavai ir atvēlētas vismaz divdesmit piecas stundas diennaktī, nevis divdesmit četras! Turklāt dienu skaits nedēļā noteikti pārsniedz ierastās septiņas! Jaunavas ir tās sievietes, kuras paspēj pilnīgi visu – pat tad, ja tas liekas neiespējami! Kā mammas viņas gan paēdinās bērnus, gan aizvedīs un atvedīs no skolas, izdarīs visus karjeras darbus un vēl atradīs laiku izmazgāt drēbes, sakopt mājokli un palasīt kādu labu grāmatu! Jaunavai ir lieliska un nepārspējama ar to, ka prot plānot savu laiku tā, kā neviens cits!

Šīs zīmes pārstāvji ir apveltīti ar spēju sasniegt savus mērķus, bet izteikti viņām piemīt biznesa iemaņas un praktiskums. Viņas vienmēr zina, kas notiks rīt un pieturas pie viena konkrēta plāna. Kaut arī pirmajā acu uzmetienā viņa var šķist ļoti mierīga, patiesībā tieši šī īpašība viņām palīdz sasniegt nospraustos mērķus, jo līdzsvara zudums var izpostīt visus viņas plānus. Patiesu gandarījuma sajūtu var iegūt, izpildot pienākumus pirms noteiktā termiņa – Jaunavas neko neatstāj uz pēdējo brīdi. Viņas visu vienmēr paveic laikā! Jaunavai nav raksturīgi nodarboties ar bezjēdzīgām lietām – viss, ko viņa dara ir svarīgs, pat ja reizēm tas no malas izskatās pavisam citādāk!

Viņas ir ļoti gudras, praktiskas un pasauli analizējošas būtnes, kuras nekad nerimstas! Viņai nepietiek ar daļu faktu, viņai ir jāzina viss! Pateicoties savai zinātkārei, Jaunava dzīvē sasniedz ļoti daudz! Varbūt tāpēc viņas ir tik erudītas? Jaunavas parasti no ārpuses liekas esam mierīgas, bet viņu prāts nekad nenomierinās. Viņām ir tūkstošiem domu, un viņas prāto par šo vai par to. Šis mutuļojošais prāts vienmēr liek viņām analizēt katru situācijas vai cilvēka aspektu, un viņas reti kļūdās savos spriedumos. Viņas nevienu detaļu neatstāj neievērotu. Šī analītiskā un metodiskā pieeja arī ir viņu stiprā puse, kas palīdz viņām dzīvē gūt panākumus.

Kopumā Jaunavas ir ideālas sievas un lieliskas mammas, jo ir strādīgas un gudras sievietes! Kurš gan viņu nevēlētos sev par sievu?

Lai uzzinātu, kāds ir labāko sievu TOP5, šķir nākamo lappusi!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru