Šīm zodiaka zīmēm likumi ir domāti to pārkāpšanai

Šajā izlasē ir apkopotas tās 3 Zodiaka zīmes, kas visbiežāk pārkāpj noteikumus, vai ir gatavas to darīt, attiecīgas situācijas rezultātā.

Šie cilvēki ir impulsīvi, mērķtiecīgi un izdarīgi, tāpēc nereti, savu izdarību dēļ, viņi balansē uz naža asmens…

AUNS

Šīs Zodiaka zīmes priecīgie pārstāvji no malas var šķist enerģiski, un reizēm pārāk skaļi, taču ne tik ļoti pārgalvīgi, kā patiesībā ir. Emociju uzplūdā, viņi var mērķtiecīgi tiekties pēc tā, ko vēlas, līdz ar to pastāv liela iespējamība, ka paslīdēs kāja, galdā nodārdēs dūre, vai tiks pateikts kaut kas nelabojams.

Lasi arī: Skarbais horoskops: necenzēta patiesība par katru zodiaka zīmi

Auni var būt ļoti pārsteidzoši, jo zem pievilcīgās, pavedinošās liesmas slēpjas īsts vulkāns. Ja pret to izturas ar cieņu un, ievērojot visas Auna iekšējās būtības (lasi- vulkāna) vajadzības, tad tas visticamāk mierīgi šņāks un, kā ierasts, turpinās mudināt Aunu doties uz priekšu, taču, ja šī būtība tiks pamesta novārtā, ja nebūs nekā, kā dēļ vērts sirdij pukstēt straujāk- vulkāns kļūs nikns, tāpēc izvirdums un ierasto noteikumu pārkāpšana, garantēta.

Lai turpinātu lasīt par pārējām Zodiaka zīmēm, šķir nākamo lappusi:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close