Šīm zodiaka zīmēm septembris būs īpaši veiksmīgs mēnesis

Kuri tad būs tie septembra laimīgie?

Jaunava

Un nebūt nav pārsteigums, jo tas taču ir jūsu mēnesis! Izmantojiet savu veiksmi pa pilnu programmu. Uzsāciet, izmēģiniet, noriskējiet… Jums visur viss izdosies.
Pievērsiet uzmanību zīmēm, kuras jums sniedz Visums. Nejauši atrasta lieta kļūs par jūsu šī mēneša talismani.
Šis būs lielisks mēnesis romantisku attiecību nostiprināšanai. Taču tām Jaunavām, kas vēl ir vientuļās sirdis, ieteicams skatīties pa sāniem, jo jūsu liktenis atradīsies jums pavisam blakus.

Svari

Lai gan pār Svariem valda mīlas dieviete Venēra, šomēnes viņiem veiksies pavisam citā sfērā. Jums, dārgie Svari, veiksies finanšu un karjeras sfērā.
Iespējami naudas ieplūdumi, algas pielikums vai arī ierīkošana daudz labāk apmaksātā amatā.
Šis būs lielisks laiks, kad attīstīt jebkurus savus karjeras plānus un realizētu izaugsmi.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem septembris būs interesants mēnesis. Visi pagātnē radušies apgrūtinājumi un problēmas septembrī tiks atrisinātas. Septembris jums būs pārdomu laiks.
Iespējama neparedzēta veiksme tur, kur to tiešām negaidījāt.
Pieņemiet to visu, jo esat pelnījuši!
Tas būs lieliski piemērots laiks nākotnes plānu sastādīšanai. Pierakstiet savas vēlmes vai arī izveidojiet tādu kā vēlmju karti un jūs pamanīsiet, cik vienkārši tie sāks piepildīties.

 

 Šīm Zodiaka zīmēm septembris sola ģimenes pieaugumu

LAUVA – Lai arī tu esi apkrauta ar darbiem, taču ja atvēlēsi laiku sev un savam partnerim, tad viss notiks. Pirms šī nopietnā lēmuma gan būtu vēlams aprunāties ar vīrieti un noskaidrot viņa domas. Pārmaiņu un gaidību laiks.

SKORPIONS – Tev šajā laikā nemaz prāts nenesās domāt par bērniem, bet varbūt ir pienācis tas īstais laiks? Beidz analizēt un atveries jaunām emocijām. Tu būsi paraugs savam bērnam, tev tikai ir jānotic tam. Zvaigznes tev šomēnes nāk pretim, izmanto to!

VĒZIS – Iespējams tu par šo brīnumu jau domā sen, tikai nespēj pieņemt galējo lēmumu. Mēs tev palīdzēsim pieņemt – ļaujies zvaigžņu iespaidam. Nerīkojies pārsteidzīgi pirms neesi runājusi ar savu otro pusīti.

Avots:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Nav komentāru

    Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *