Šis krāsu tests var noteikt to, cik ļoti vēlies uzsākt jaunas attiecības

krasas

Izvēlies vienu krāsu lodziņu!

Buzzfeed veidotais tests piedāvā lasītājiem noskaidrot, kad viņi varētu uzsākt jaunas attiecības un cik ļoti viņi tās vēlas. Izpildi un pārliecinies arī tu!

1. 6. un 9. Tev patīk būt vienam. Tevi īpaši neuztrauc fakts, kad tu varētu uzsākt jaunas attiecības, jo tu esi patstāvīgs un neatkarīgs. Tu visticamāk uzdursies kādam, kad to vismazāk gaidīsi.

2. , 4. un 7.  Šogad jaunas attiecības neuzsāksi. Taču nākamais, 2016.gads izskatās daudzsološs. Visai iespējams, ka tās būs ļoti ilgas attiecības.

3. un 8. Būsi brīvs līdz savedīsi savu dzīvi kārtībā. Laiku vientulībā velti jaunu lietu apgūšanai. Iespējams, ka jaunām attiecībām neesi nemaz gatavs,

5. Kad sagribēsi, tad arī uzsāksi attiecības. Tu esi pietiekami neatkarīgs, lai šobrīd būtu brīvs, nav tā, ka tu izmisīgi vēlies attiecības, taču, kad īstais uzradīsies, tu zināsi, ko darīt.

Avots: 

zeltene


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close