Šo trīs zodiaka zīmju pārstāves un pārstāvji parasti ir visseksīgākie savā lokā

Šī izlase ir veidota pēc Marsa principa, jo šī planēta „pārstāv” kaislīgu enerģiju.

Vienai tā ir ugunīga, otrai sensitīva, taču trešā piesaista ar savu personības harismu…

 

AUNS

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti pievilcīgi, jo viņiem piemīt kaislīgs temperaments.  Viņi ir arī impulsīvi, un tā savukārt ir brīnišķīga īpašība gultā… Auniem patīk sports un fiziskās aktivitātes, līdz ar to, visbiežāk viņi ļoti labi vizuāli izskatās. Visbiežāk ar to arī pietiek, lai iekļūtu pievilcīgāko Zodiaka zīmju TOP3.

Lasi arī:

Ar šīs zīmes pārstāvjiem nekad nebūs garlaicīgi, jo viņu dzīvesprieks un interese par lietām garantē kvalitatīvi pavadītu laiku. Ar šo Zodiaka zīmi pievilcīguma ziņā asociējas izaicinošs, uzkrītošs apģērbs, pašpārliecināta izteiksme un stalta stāja.

Kā dziesmā „Sugar”, kur iesaka padomāt divreiz, pirms spēlēties ar uguni. Un, ja apdedzinies, tad nebrīnies!

 

SKORPIONS

Kad garām iet Skorpions, tad, kā intensīvs parfīms, aizvējo viņu piedzīvotās kaislības un piesātinātās sajūtas. Skorpionam viss ir galējs, līdz ar to, arī šarms tiek izmantots līdz baltkvēlei…

Ar viņiem nekad nebūs garlaicīgi, tikai ļaujiet Skorpionam noteikt vakara toni, un viņš jūs aizvedīs neaizmirstamā sajūtu baudījumā. Būs viss- gan ekstrēmas izklaides, gan maigi pieskārieni.

Lasi arī: Šo 4 zodiaka zīmju pārstāves var iekarot jebkura vīrieša sirdi, tomēr bieži vien izvēlas palikt vienas

Tieši tik daudzšķautņains ir Skorpions- un visas šīs šķautnes ir spilgtas! Līdzīgi kā ogas savvaļas krūmos, spilgtas un skaistas, taču var izrādīties arī indīgas… Un šis risks ir kārdinošs.

 

Šķir otru lapu, lai noskaidrotu pēdējo zīmi 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru