Svari mīlestībā; cilvēki, kuriem ļoti svarīgs ir ārējais izskats

stocksy_txp2fd5f99c20m000_small_854117

Svari – tas ir tas gadījums, kad attiecības cilvēku patiešām iedvesmo. Šīs zīmes pārstāvji ir romantiski ideālisti, kuri klīst pa pasauli ar cerībām atrast savu otro pusīti. 

Patiesībā viņi savu mūža mīlestību var gaidīt gadiem, nepievēršot uzmanību ne draugiem, ne ģimenei, jo, kamēr Svari nav satikuši savu īsto partneri, viņiem ļoti maz kas interesē.

Lasi vēl: Finansiālā labklājība un Gaisa stihijas zīmes: Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs

Pār pievilcīgajiem Svariem valda skaistuma planēta Venēra. Viņu asprātība izsmalcinātība un stils viennozīmīgi piesaista cilvēkus, tāpēc šīs zīmes pārstāvjiem arī ir tik ļoti daudz pielūdzēju. Viņiem ļoti svarīgs ir ārējais apvalks, tāpēc viņi ļoti rūpējas par sevi un cenšas izskatīties nevainojami, ko arī, protams, sagaida no savas otrās pusītes. Tas Svariem ir ļoti svarīgi, jo viņi mīl iziet sabiedrībā.

 

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kādi šīs zīmes pārstāvji ir mīlestībā 


 

Līdzīgi raksti

Nav komentāru

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close