Uzzini, kāpēc sieviete – Jaunava ir tik šarmanta un neatvairāma

Uzzini, ar ko īpašas ir Jaunavas zvaigznājā dzimušās sievietes!

Ja pazīsti kādu Jaunavu, vai pati esi šīs horoskopa zīmes pārstāves, tad noteikti zini, ka Jaunavas ir visai neatkarīgas būtnes, kas bieži vien par sevi rada nepareizu priekšstatu. Viņa bieži vien nēsā vienaldzības masku, lai pati netiktu sāpināta.

Tevi varētu interesēt: Uzzini, kāpēc sieviete – Lauva ir tik lieliska draudzene!

Atceries, ja esi dzimusi Augusta beigās, tad tev, iespējams, ir raksturīgas arī pāris Lauvas rakstura iezīmes, taču, ja esi dzimusi Septembra beigās, tad Svaru.

Viņām patīk plānot

Negaidīti plāni un pārsteigumi nereti viņu var izsist no sliedēm, jo katrs pasākums ir jāizplāno laicīgi, tāpēc, ka viņa ir aktīva un daudz dara.

Viņa ir grūti iekarojama

Viņas augstajiem standartiem reti kurš atbilst, un, ja atbilst, tad ir vēl simt un viens kritērijs, lai viņa piekrist ar viņu veidot attiecības. Patiesībā, viņa ar tādām lietām nesteidzas, jo zina, ka tas atnāks tad, kad viņa to vismazāk gaidīs.

Viņa ir kārtīga

Jaunavas zīmē dzimušās sievietes spēj tikt galā ar jebkādu haosu. Viņas ļoti labi zina, kā sakārtot gan lietas, gan arī cilvēkus. Lai arī citi par to smejas, apsēstība ar kārtību un tīrību patiesībā ir perfekcionisma pazīme, kas piemīt tikai inteliģentiem cilvēkiem.

Lasi arī: Viss, kas tev būtu jāzina par sievieti – Aunu

Viņas nekad nepamet darbu pusratā, bet izdara visu perfekti un līdz galam

Diemžēl ne visi apkārtējie cilvēki saprot šādu pieeju, tāpēc bieži vien izceļas konflikti ar tiem, kas nespēj pacelties līdz viņu līmenim.

Viņai nepatīk, kad kāds norāda uz viņas kļūdām

Kļūdīties, protams, ir cilvēcīgi, taču speciāla to izcelšanas Jaunavas priekšā tevi automātiski ierakstīs viņas melnajā sarakstā. Vispār, ir jāprot izteikt kritiku, jo īpaši Jaunavai, kura ne vienmēr to spēj pieņemt.

Lasi arī: Viss, kas tev būtu jāzina par sievieti – Skorpionu

Viņa ir lieliska gultā

Kaut arī ārēji var šķist vēsa un nopietna, taču patiesībā viņa ir ļoti kaislīga.

Nekad nemāni viņu!

Atcelti vai mainījušies plāni viņu nudien var nokaitināt. Ja kaut ko esi apsolījis, tad izpildi savu solījumu! Tukšas runas viņu galīgi nesaista.

Lasi arī: Ja satiecies ar Jaunavu, tad šis tev noteikti ir jāzina

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru