Visi PAR un PRET attiecībās ar katru zodiaka zīmi

Svari

Par: Saskaņā ar zvaigznēm, Svari ir paši labākie skūpstītāji. Viņi ir fantastiski flirta meistari, kas liks jums justies pievilcīgiem.

Pret: Viņi necieš konfliktus, tādēļ parasti cenšas no tādiem izvairīties, tādēļ jums atliks vien minēt, kas patiesībā notiek un par ko Svari domā.

Skorpions

Par: Attiecības ar šo zodiaka zīmi parasti ir ļoti dziļas un piepildītas – gan emocionālā, gan seksuālā ziņā. Viņos ir ļoti daudz kaisles.

Pret: Kaisle ir gan laba, gan slikta īpašība. Skorpioni mēdz būt tik ļoti kaislīgi un nopietni par savām jūtām, ka tas reizēm ir tik daudz, ka jāsāk pat mazliet baidīties.

Strēlnieks

Par: Jautri un optimistiski. Viņi ir atvērti jaunām izjūtām un piedzīvojumiem, turklāt viņiem ļoti patīk iepazīties ar jauniem cilvēkiem.

Pret: Viņiem nemitīgi nepieciešams kas jauns, tādēļ ilgstošas un monotonas attiecības var nebūt tas, kas viņus piesaista. Viņi paši mēdz sapiņķerēties savās jūtās, tādēļ jūs nekad īsti nezināsiet, kādā attiecību stadijā pašlaik atrodaties.

Mežāzis

Par: Viena no visuzticamākajām un drošākajām zodiaka zīmēm, tādēļ jums nekad nebūs jāsatraucas par to, vai viņi jums ir uzticīgi. Viņiem nav nepieciešami svētki, lai liktu jums justies īpašiem, jo viņiem patīk to darīt spontāni.

Pret: Viņi mēdz būt pat pārlieku kontrolējoši, šādi vienkārši smacējot jūs pašus. Mežāži mēdz manipulēt pār cilvēkiem, kad viņi to nemaz nenojauš.

Ūdensvīrs

Par: Ļoti unikālas personības, kas vienmēr cenšas uzzināt kaut ko jaunu, ar viņiem ir komfortabli un viegli, vienmēr varat būt paši un neko netēlot.

Pret: Reizēm viņi pārlieku daudz iegrimst sevī, turklāt savās domās, nevis jūtās. Ar jūtām viņiem rodas problēmas. Turklāt viņi mēdz būt pārāk agresīvi, ja viņiem neizdodas kontrolēt situāciju.

Zivis

Par: Viņi spēj pilnībā izprast jūs un jūsu jūtas. Viņi liks jums sliktos brīžos smieties, turklāt viņi būs ne tikai labs partneris, bet arī labs draugs.

Pret: Zivis ir pārāk jūtīgi, turklāt mēdz noslēgties no jums, nemaz nepaskaidrojot, kas radīja sāpes un kas bija tas, ko izdarījāt nepareizi. Šī ir nopietna problēma, kas saistīta ar partneru nesaprašanos.

Auns

Par: Auni ir gatavi jebkādiem piedzīvojumiem un eksperimentiem. Viņiem ir ļoti daudz enerģijas, kas ir pat ļoti lipīga, turklāt attiecibas ar viņiem solās būt ļoti kaislīgas un aktīvas.

Pret: Viņi mēdz būt pārāk stingri pret sevi, tādēļ var ļoti ātri izvest jūs ārā no pacietības. Viņi ir zināmi kā tie cilvēki, kas neatbild uz telefona zvaniem un īsziņām.

Vērsis

Par: Viņi ir ļoti mīloši, turklāt ieviesīs jūsos drošības un aizsargātības sajūtu. Viņi pret visu izturas kā profesionāli, pat tad, ja galīgi neprot to darīt.

Pret: Viņi mēdz iestrēgt vienā vietā, ietiepties un neko nedarīt. Par viņu ietiepību ir sarakstītas veselas leģendas.

Dvīņi

Par: Ar viņiem nekad nebūs garlaicīgi. Viņi ir ļoti gudri, lieli pļāpas, turklāt vienmēr nostādīs jūsu prasības un jūtas pirmajā vietā.

Pret: Tā kā viņi ir ļoti gudri un vienmēr nostāda sevi kā pašus gudrākos pasaulē, tas var likt jums justies prāta ziņā nepilnīgiem. Turklāt Dvīņiem piemīt īpašība visu pārlieku sīki analizēt un satraukties par to, ko viņi ir savā prātā ieņēmuši.

Vēzis

Par: Jūs droši varat uzticēties Vēžiem, jo viņi vienmēr izturēsies pret jums ar cieņu. Jūs varēsiet uzticēt viņiem savus noslēpumus, jo šī zodiaka zīme atšķiras ar savu lielo uzticību.

Pret: Viņiem ir raksturīgas krasas garastāvokļa maiņas. Vienu brīdi viņi ir ārkārtīgi laimīgi, bet jau nākamajā viņi jau ir skumju sagrauti. Pat necentieties panākt, lai viņi pasaka, kas viņiem kaiš. Viņi tajā pašā brīdī ieņems aizsargpozīciju.

Lauva

Par: Viņos ir daudz fantastisku īpašību – viņu humora izjūta, viņu spēja visu darīt jautri un interesanti, kā arī viņu ārkārtīgi lielā seksualitāte. Kopā ar viņiem jūsos paliks tikai paši labākie iespaidi.

Pret: Viņiem nav raksturīga iejūtība pret citu cilvēku jūtām. Reizēm pat bez jebkādiem ļauniem nolūkiem viņi mēdz nopietni aizskart cilvēkus.

Jaunava

Par: Viņi var būt paši mīļākie cilvēki pasaulē, kas vienmēr rēķināsies ar jūsu jūtām. Viņi var būt ārkārtīgi pieauguši un vajadzīgajos brīžos ļoti nopietni. Uz viņiem vienmēr var paļauties.

Pret: Reizēm viņi var būt pārāk jūtīgi un mēdz šaubīties citu cilvēku patiesumā, īpaši tad, ja runa ir par jūsu palīdzību viņiem.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru