10 iemesli, kādēļ neiemīlēties Ūdensvīrā

Neiemīlieties Ūdensvīros, jo viņi nav līdzīgi nevienam citam. Daudzi sauc viņus par dīvainiem, taču dancot pašiem pēc savas stabulītes – tas, kas viņiem padodas vislabāk.

Ūdensvīri jums iemācīs to, cik forši ir atšķirties no citiem! Viņus nesatrauc tas, ko par viņiem domā apkārtējie, viņiem vienkārši gribas izklaidēties, smieties un baudīt dzīvi.

Neiemīlieties Ūdensvīros, ja neesat gatavi sadzīvot ar lielu bērnu. Tajos, kuri nav aizmirsuši, ka nepieciešams dzīvot. Tie, kuri liks jums smieties tad, kas sabiedrībā pieņemts būt nopietniem. Tie, kas jums parādīs un iemācīs, kā dzīvot pašiem savā pasaulē.

Neiemīlieties Ūdensvīros, ja nevēlaties būt kopā ar kādu, kuram nepatīk nosacījumi. Tos, kas neveido plānus un nerūpējas par tiem. Viņi vienmēr sekos savai sirdij, pat tad, ja viņiem kaut kas šķitīs kā gaužām briesmīga ideja.

Viņi ir ietiepīgi. Ja viņi kaut ko ir nolēmuši, tad nemainīs savus uzskatus.

Neiemīlieties Ūdensvīros, ja nespēsiet sniegt viņiem neatkarību un brīvību. Viņi ir tā tipa cilvēki, kuriem nepieciešams garš pavads. Taču ticiet tam, ka viņi vienmēr atgriezīsies.

Viņi seko savai sirdsbalsij un ieklausās tajā, taču ļoti cieš konfliktu laikā. Viņiem nepatīk konfrontācijas, tādēļ, tā vietā, lai runātu un risinātu problēmas, viņi izvēlas labāk noslēgties sevī un būt klusi. Jums ir jābūt tam cilvēkam, kas iemācīsies viņu nolasīt.

Neiemīlieties Ūdensvīros, ja jums nav stiprs mugurkauls. Viņi ir ļoti sarkastiski un bieži vien izmanto ļoti skarbu humoru kā aizsargmehānismu.

Neiemīlieties Ūdensvīros, jo viņi uz pasauli lūkojas citādāk, nekā pārējie. Tajā, kur jūs redzat nepilnības, viņi redz skaistumu. Tur, kur jūs saredzat kļūdas, viņi saredz iespēju mācīties un attīstīties. Viņi vienmēr glāzi saredzēs pa pusei pilnu, nevis tukšu, palīdzot arī jums uz visu lūkoties tāpat.

Neiemīlieties Ūdensvīrā, ja neesat gatavi galvenajam jūsu dzīves piedzīvojumam.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru