Kas interesē un padodas katrai zodiaka zīmei

Ikvienam cilvēkam ir neizsapņoti sapņi un vēlmes, tikai mēs nezinām kādu soli spert, lai šos sapņus piepildītu.

Daudzi mēdz šaubīties, vai tas, ko esmu izlēmis, būs tā pareizā izvēle. Šis raksts Jums palīdzēs atrast savu slepeno talantu vai vismaz nodarbi, kas Jums varētu interesēt!

Auns

Tev interesē un padodas: sports un spēles, modes dizains, kara māksla, inženierzinātnes, motoru mehānika, diskusijas, kā arī izgudrošana, konstruēšana un jauninājumi. Varētu interesēt arī pārdroši varoņdarbi.

Vērsis

Tev interesē un padodas: māksla, dizains, mūzika, deja, teātris, mode, finanšu menedžments, rokdarbi, ēdiena gatavošana, kā arī dārzniecība.

Dvīņi

Tev interesē un padodas: komunikācijas nozare, darbs ar datoru, radioraidījumi, lasīšana, rakstīšana, aktierspēle, runāšana, diskutēšana, muzicēšana, runāšana svešvalodās, strādāšana ar visu, kam nepieciešami aši, prasmīgi pirksti. Tu esi lielisks žonglieris- gan mentāli, gan fiziski.

Vēzis

Tev interesē un padodas: gatavot ēst un sagādāt pārtikas līdzekļus, dārzniecība, bērni, ūdenssports, telpu iekšējā apdare un dizains, mēbeles un iekārtojums, kolekcionēšana.

Lauva

Tev interesē drāma un teātris, deja, dizains, mode, dot cilvēkiem cerību un iedvesmu, skaistuma un izklaides industrija.

Jaunava

Tev interesē un padodas: mācīt citus, finanšu menedžments, žurnālistika, pārtikas tehnoloģija, veselība un diēta, masāža un dziedniecība, darbs ar audumiem.

Svari

Tev interesē un padodas: spēja dot objektīvus padomus, spriest, izvērtējot dažādus uzskatus, diplomātija un apdomība, starpniecība, miera uzturēšana, dizains un arhitektūra, māksla, skulptūra, mūzika, deja, sabiedriskās dzīves organizēšana.

Skorpions

Tev interesē un padodas:  izsekošana, krustvārdu mīklas, noslēpumu atklāšana, kriminālizmeklēšana, masu psiholoģija, asiņainas lietas, spoki, gari un vampīri, medicīna, ķīmija, indes, maģija un burvju triki.

Strēlnieks

Tev interesē un padodas: darbs ar dzīvniekiem, sports, izdevējdarbība, ceļojumi, svešvalodas, jurista profesija, aprūpe, netradicionālās reliģijas.

Mežāzis

Tev interesē un padodas: celtniecība un būvniecība, inženierzinātnes un arhitektūra, lauksaimniecība, zemkopība un dārzkopība, banku lietas un finanses, politika, pasaules reliģijas, biznesa un menedžmenta māka, zinātniski pētījumi.

Ūdensvīrs

Tev interesē un padodas: zinātniskas tēmas, pētījumi, rasēšana, sociālā apgāde, atomzinātnes, dziedniecība, pedagoģija, avangarda māksla, datori, labdarība, jaunizgudrojumi.

Zivis

Tev interesē un padodas: dziedāšana, dejošana, muzicēšana, māksla, radošu krāsu lietošana, dziedniecība, gaišredzība, psihoterapija, skaistuma industrija.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru