10 punkti, kas pamato to, kāpēc DVĪŅI ir tik neatkārtojama zodiaka zīme!

Lūk, kāpēc Dvīņi ir tik lieliska zodiaka zīme!

1. Tā vien šķiet, ka Dvīņiem nav greizsirdības emocijas. Bet tā nav. Dvīņi patiesībā ir izteikti greizsirdīgi, tikai to neizpauž, jo tā saglabā savu iespaidu pat pret tuvākajiem.

2. Tev patīk atklātība, jo tavuprāt tas ir labākais paņēmiens kā risināt jebkura veida problēmas.

3. Tev patīk plūst pa straumi, tajā pašā laikā tu visai bieži konstatē, ka esi saistījies ar cilvēkiem, kuri cenšas tevi savaldīt, kontrolēt vai noturēt rāmjos.

4. Viņiem ir apbrīnojama īpašība (sevišķi sievietēm) darīt vairākas lietas vienlaikus, un darīt to ļoti labi! Piemēram, sarunāties pa telefonu un paralēli cept pankūkas un lasīt grāmatu!

5. Vienā brīdī Dvīņi ir uzmanības centrā, vēlas socializēties un kontaktēties, bet jau otrā brīdī – vēlas būt neuzkrītoši un netikt pamanīti.

6. Nereti tavi lēmumi ir sasteigti un nepārdomāti. Dod sev vairāk laika. Neradi lieku stresu, mēģinot ar visu tikt galā pēc iespējas ātrāk! Viss tāpat notiks tā, kā tam jānotiek!

7. Neatkarīgi no sava noskaņojuma, Dvīņi vienmēr ir gatavi aizraujošām sarunām. Turklāt, Dvīņi spēj atrast īstos vārdus īstajā vietā un laikā, lai kādam uzlabotu garastāvokli.

8. Ar Dvīņiem vienmēr ir jautri būt kopā un draudzēties, taču problēmas sākas tad, kad Dvīņiem ar kādu ir atšķirīgs viedoklis – ar viņu strīdēties ir patiešām grūti.

9. Viņš ir kā aktieris teātrī, kuram ir uzticētas vairākas lomas. Viņš ātri spēj pielāgoties dažādām izmaiņām, taču ir visai grūti “atkost” viņa patieso dabu.

10. Dvīņiem ātri vien paliek garlaicīgi attiecībās, un ja tā notiek, viņš no otra cilvēka var sākt atsvešināties. Svarīga ir arī gultas dzīve un, ja viņš tur nejūtas apmierināts, tad nevajadzētu brīnīties, ka jums tiek veltīta mazāka uzmanība nekā iepriekš.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru