13. novembra dienas horoskops – vai ir vērts riskēt?

Uzzini, kas šodien gaidāms katras zodiaka zīmes pārstāvim!

Ja tavu prātu nomāc kādi jautājumi un tu meklē atbildes uz tiem, vai tevi vienkārši interesē iespējamie šīs dienas notikumi, tad izlasi šīs dienas horoskopu! Noskaidro, kā zvaigznes šodien ir nostājušās – tev par labu vai par sliktu?

Auns Romantiskajās attiecībās pieļausi kādu kļūdu. Apdomājies par to, cik tev svarīga ir kāda draudzība – vai ir vērts ar to riskēt?

Vērsis Gribēsi visiem parādīt, kur ir tava vieta. Ja kāds centīsies traucēt tavu laimi, sadosi pēc nopelniem – šodien tā ir pareiza pieeja.

Dvīņi Iziet uz kompromisiem ir labākā izvēle, jo vēlāk pats sapratīsi, ka tas ir bijis pareizais variants.

Vēzis Šodiena ir par izdošanos – jo vairāk centīsies, jo vairāk saņemsi. Romantiskās attiecības pakāpsies nākamajā līmenī.

Lauva Pamatojoties uz tavu emocionālo stāvokli, būs grūti saņemties kaut ko darīt. Būsi noguris un nevarīgs – domā ar galvu!

Jaunava Tev šodien negribot sanāks kādu aizvainot. Lai arī vēlēsies atzīt savu vainu, izraisīsies ilgstošs konflikts.

Lasi arī: Mīlestības horoskops 2017. gada novembrim

Svari Apdomīga rīcība novedīs tikai tur, kur vienmēr esi bijis. Tev vajag rīkoties spontāni, daudz nedomājot par sekām.

Skorpions Ja tev nav grūti, tas nozīmē, ka nekas nenotiek. Vajag būt šādi, kā ir – vēlāk, tici man, tas atmaksāsies. Drosmi!

Strēlnieks Nejauc kopā darbu ar attiecībām. Tev ir jābūt skaidrībai par to, kurš un ko dara, citādāk sadrumstalotība tevi padarīs traku.

Mežāzis Fokusējies uz to, kas jāizdara tev un neraizējies par citu problēmām. Tev vajadzētu pārdomāt to, kā šobrīd dzīvo, bet tas nav steidzami.

Ūdensvīrs Pārsteigumi tev šodien nenāks par labu. Neaprunā savus plānus ar citiem – vienkārši kusties uz priekšu un atbildi tikai pats par sevi.

Zivis Emocionāli pagriezieni attiecībās. Tava stūrgalvība šodien ir jānoliek malā, citādāk pamatīgi kādu nokaitināsi.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru