3. maija dienas horoskops – pārdomām pilna diena!

Uzzini, kas šodien gaidāms katram zodiaka zīmes pārstāvim!

Ja tavu prātu nomāc kādi jautājumi un tu meklē atbildes uz tiem, vai tevi vienkārši interesē iespējamie šīs dienas notikumi, tad izlasi šīs dienas horoskopu! Noskaidro, kā zvaigznes šodien ir nostājušās – tev par labu vai par sliktu?

AUNS Būsi apņēmības pilns darīt visu nepieciešamo, lai uzlabotu attiecības ar apkārtējiem. Par laimi, tev būs zināmas īstās metodes, kā to izdarīt. Tik uz priekšu!

VĒRSIS Šodien kritiski domāt spēsi īpaši labi. Sapratīsi, kā pagātnē pieļautās kļūdas varēja novērst un ko darīt, lai tās nepieļautu atkārtoti. Vakara noslēgumā ļaujies patīkamām nodarbēm.

DVĪŅI Šodien nāksies saprast ne tikai savas, bet arī apkārtējo vēlmes. Iespējams, ka zem tā visa slēpjas nedrošība un bailes, kuras tavs pienākums būs kliedēt.

VĒZIS Īpaši labi padosies dažādu problēmsituāciju risināšana ne tikai karjeras sfērā, bet arī attiecībās. Pacelsi dažādus jautājumus, kurus citi pat neuzdrošinātos pieminēt. 

Lasi arī: Mīlestības horoskops maijam; kas tevi šomēnes sagaida?

LAUVA Šodien mēģini ieklausīties tajā, ko tev saka citi, un to ņem vērā! Tu sevi neredzi no malas, tāpēc citu viedoklis šoreiz pat būs svētīgi noderīgs. 

JAUNAVA Notikumu secības neizprašana liegs iespēju veikt kādu nozīmīgu lēmumu. Mēģini pēc iespējas vairāk laika pavadīt svaigā gaisā. Par ļaunu nenāks pār brīdis vientulībā. 

SVARI Nekas labs ar tevi nenotiks, ka sēdēsi un neko nedarīsi. Brīnumi no zila gaisa nekritīs, tomēr tev vienmēr ir iespēja rīkoties tā, lai tie tomēr notiktu. 

SKORPIONS Tevi var pārņemt domas par pagātni un dažādiem notikumiem. Kāds cilvēks visu dienu būs tavās domās. Negaidi – uzraksti viņam! 

Lasi vēl: Mīlestības horoskops no 1. līdz 7. maijam

STRĒLNIEKS Neignorē savas sajūtas, pat ja tās liekas absurdas. Mēģini vadīties pēc intuīcijas, tā liks saprast, kas tev nāks par labu, un kas ne. 

MEŽĀZIS Pārdomām pilna diena. Lēmumu pieņemšana prasīs īpašas pūles un sagādās zināmas grūtības. Nesteidzini sevi – visu dari ar apdomu! 

ŪDENSVĪRS Augstas izredzes iepazīties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Kāds no paziņu loka tevi sapratīs daudz labāk, nekā tuvākais draugs, tomēr neesi dumjš – privātās dzīves detaļas labāk paturēt pie sevis!

ZIVIS Pozitīva diena, kad nodoties mākslinieciskām nodarbēm un filozofiskām domām. Radoša rakstura darbi tev šodien padosies vislabāk! 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru