HOROSKOPS: Lietas, kas padodas katrai no zodiaka zīmēm

Noskaidro, kas vislabāk padodas tieši tai zodiaka zīmei, kurā tu esi dzimis!

 

Auns

Mutvārdu aizvainošanas ģēniji, kuri ir spējīgi uzvarēt ikvienā izdomātājā kāršu un galda spēlē. Kas attiecas uz seksu, Auns spēj to pārvērst teju nebeidzamā maratonā.

Vērsis

Neviens necenšas uzsākt strīdu ar Vērsi, jo viņš uzvar ikvienā strīdā. Šajā zīmē dzimušajam tik lieliski padodas lielisku matu sakārtojumu izveidošana, ka viņam noteikti jāpadomā par sava YouTube kanāla izveidi.

Dvīņi

Ballīte nav sākusies, līdz tu esi tajā ieradies. Tu spēj lieliski atveidot cilvēkus, kā arī spēj neuztvert neko pārlieku nopietni.

Vēzis

Lai arī vairs neesi pusaudzis, tu esi vislabākais videospēļu lielmeistars, kādu tavi draugi pazīst. Tāpat tu saceri aizraujošus stāstus un spēj atvainoties labāk par visiem.

Lasi arī: Lielais talantu horoskops katrai zodiaka zīmei

Lauva

Tev vienmēr izdodas būt uzmanības centrā, nav nekāds brīnums, ka tev tika labi padodas aktiermāksla, kā arī mutvārdu sniegums.

Jaunava

Ja tu to patiesi vēlētos, tu varētu kļūt par profesionālu organizētāju, tu vienkārši nevēlies saraudināt citus šīs profesijas pārstāvjus, izgriežot tiem pogas.

Svari

Tu lieliski atpazīsti stilu, visi ir patīkami sajūsmināti par tevis izvēlētajiem apģērbiem. Arī tad, ja visi tevis nēsātie apģērbi iegādāti garāžas izpārdošanā, tu piešķir tiem otro elpu.

Skorpions

Tev lieliski padodas seju iegaumēšana, ja gadījumā tavas otrās klases matemātikas skolotāja Bērziņa paietu tev garām kādā kazino, tu noteikti viņu atcerētos. Tāpat tev ir lielisks mākslinieka gars, nav nekā tāda, ko tu nevarētu uzzīmēt.

Lasi vēl: Darba un karjeras horoskops; tas, ko nezināji par zodiaka zīmēm

Strēlnieks

Tu esi brīnišķīgs vīnzinis. Ja kāds tevi nosauktu par smieklīgu, tu neapvainotos, jo esi jautrākā persona visā draugu lokā, tev ir izcila humora izjūta un komiski joki.

Mežāzis

Tu nekad neesi saticis skolotāju, kuru nespētu apburt, it īpaši brīžos, kad visiem ir skaidrs, ka mājasdarbu izpildīji pēdējās piecās minūtēs pirms stundas. Tu lepojies ar savām mašīnas novietošanas prasmēm ierobežotā telpā.

Ūdensvīrs

Tu nekautrējies paust to, ko domā un tas noteikti ir talants. Tev padodas ikviens sporta veids, kam ķeries klāt, jāatzīst, ka daudzi ir greizsirdīgi par tavām prasmēm.

Zivis

Tu vienmēr spēj izdomāt asprātīgas piezīmes. Tev padodas salikt kopā visneticamākos pārtikas produktus un izveidot pašus gardākos ēdienus.

Avots: yourtango.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru