3 Zodiaka zīmes, kurām ir vislielākā nosliece uz lieko svaru

liekais

Šī atlase ir balstīta uz zināšanām par Stihiju īpašībām.

Protams, katrs cilvēks ir unikāls- ar saviem gēniem, veselības problēmām un psiholoģisko portretu, kas arī nosaka to, vai pastāv nosliece uz lieko svaru. Taču, astroloģijā ir izpētīts, ka tie cilvēki, kuri ir konkrētās Stihijas pārstāvji, kopumā ir vairāk tendēti uz liekā svara rašanos- iespējams, tieši rakstura īpašību dēļ, kas šīm zīmēm tiek piedēvētas.

Lasi arī: 3 zodiaka zīmes, kuras ir visapskaustākās

ZIVIS

Šī Zodiaka zīme ir Ūdens stihijas, kas palielina noslieci uz aptaukošanos. Ūdens ir jūtīgs- tas uzņem apkārtējo enerģiju, tāpēc cilvēks, kurā dominē Ūdens stihija, arī ir vairāk tendēts „uzņemt”. Jāteic, ka visām zīmēm šī īpašība izpaužas tikai pie noteiktiem apstākļiem- tad, kad trūkst enerģijas. Tad kad Zivis baidās no konfrontācijas, no saskaršanās ar kaut ko nepatīkamu, no kā nevar izbēgt, tad šīs bailes var būt pietiekošs iemesls, lai biežāk uzkostu. Nav noslēpums, ka ēdot izstrādājas laimes hormoni, pēc kā arī Zivis tiecas. Ja viņas ir laimīgas un apmierinātas ar dzīvi, kā tādu, tad visticamāk, problēmas ar lieko svaru var arī nepiemeklēt.

Lai turpinātu lasīt par pārējām zīmēm, šķir nākamo lappusi:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close