Pēc izskata var noteikt zodiaka zīmi! Vai Tu atbilsti savējai?

Tā kā cilvēks jūtas- tā viņš arī izskatās.

 

Un, tā kā astroloģija spēj noteikt cilvēka rīcības modeļus un no tiem izrietošās emocijas jeb jūtas, tai ir visai liels sakars ar ārējo izskatu. Katra no 12 zodiaka zīmēm ir saistīta ar vienu no četrām stihijām jeb elementiem. Šīs stihijas ir: Uguns, Zeme, Gaiss un Ūdens. No tā, kāds elements dominē cilvēka astroloģiskajā kartē, var noteikt vizuālā izskata tendences. Turpināšu ar nelielu aprakstu par katru zodiaka zīmi un tai piemītošajām ārējā izskata tendencēm. Tas Tev palīdzēs labāk izprast to puisi no vakardienas ballītes, vai smuko meiteni, kas stāvot veikala rindā, piemiedza Tev ar aci, jo vadoties pēc ārējā izskata īpatnībām var uzzināt, kādai stihijai visdrīzāk šis cilvēks pieder. Savukārt tas mūs aizved līdz tam, kādās rakstura īpašības viņam/ai varētu būt.

Uguns zīmes pārstāvji: Auns, Lauva, Strēlnieks

Zemes zīmes pārstāvji: Vērsis, Jaunava, Mežāzis

Gaisa zīmes pārstāvji: Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs

Ūdens zīmes pārstāvji: Vēzis, Skorpions, Zivis

Auns

Auna zodiaks dalās 2 ķermeņa tipos. Pirmais tips ir vidēja auguma ar īsām un muskuļotām kājām. Tas katrā ziņā ir atlētisks tips. Galva ir kvadrātveidīga un stūraina, ar spēcīgi akcentētām žokļa un vaigu kaulu līnijām. Vai nu zema piere, vai tieši ļoti augsta, kā arī spēcīgs deguns, kas līdz ar to, piešķir sejai līdzsvaru. Raksturīgs arī stingrs zods, vīriešiem tas būtu salīdzināms ar lepnu karavīra portretu. Otrs tips ir ar “šauriem un augstiem vaigu kauliem, deguns ir mazs, ass un uzrauts vai kā kaķim.” Acu ārējie kaktiņi nereti tiecas uz augšu. Ja sieviete Auns, tad liela līdzība ar Lauvas sievieti. Auniem raksturīga arī matu izkrišana.

Vērsis

“Vēršiem ir plats, muskuļots, labi veidots augums. Viņu kauli ir stipri un smagi. Seja un žoklis tiecas uz kvadrātveidīgu formu. Savukārt, mute ir plata un jutekliska. Deguns arī plats.” Parasti labi attīstīta plecu un kakla daļa. Vērši izceļas ar ļoti labi attīstītu gaumi tieši apģērba ziņā. No biežās pārēšanās var būt liekais svars. Vēršu sievietēm ļoti sievišķīgs augums, atgādina smilšu pulksteni, ar platiem pleciem un platiem gurniem, kuplām krūtīm. Mati gan sievietēm, gan vīriešiem ir biezi un mīksti.

Lasi arī: Stihiju saderība- vai tu saderi ar savu iecerēto?

Dvīņi

Arī Dvīņi dalās 2 tipos, kur pirmais ir visizplatītākais, savukārt, otrs- retāk sastopams. Pirmais tips ir izsmalcināti veidots un kustīgs, šiem cilvēkiem ir ļoti atlētiski, labi veidoti augumi. Viņi ir ātri un stipri, taču ne ļoti muskuļoti. Šī tipa pārstāvjiem ir vāji izteikti vaigu kauli un šaurs zods, taču lielas, platas un mirdzošas aci. Deguns ir smalks, pašaurs un izstiepts. Mute arī ir gara un šaura. Savukārt, otrais tips ir lielāks, brangāks, taču tāpat izsmalcināts. No pirmā tipa atšķiras ar izteiktu degunu, nereti kraukļveidīgu. Mute var būt maziņa, ar plānām, taisnām lūpām. 1. tips- Merlina Monro

Vēzis

Vēža fiziskās izpausmes ir iedalāmas 2 tipos. Pirmais tips, kas ir sastopams visbiežāk, ir apaļīgs ar šauriem, nolaideniem pleciem. Vispārējā ķermeņa forma arī velk uz apaļu, vai apaļīgāku lejasgalu (dibens, ciskas, gurni). Šeit galejības ar krūtīm- vai nu ļoti lielas, vai ļoti mazas. Šis pirmais tips izskaidrojams ar pilnmēnesi, jo tā kā Mēness valda pār Vēzi, tad tas tiecas pieņemt pilna Mēness pilnās formas. Ārējie acu kaktiņi šiem cilvēkiem mēdz būt nosliekušies uz leju, savukārt skatiens ir ļoti uzmanīgs. Neizteikts žoklis, lūpas vai nu šauras kā strīpiņas, vai arī plata un tukla (pilnīga) mute. Āda šiem cilvēkiem ir bāla un slikti panes saules starus.  Otrais tips ir mazāk sastopams un pilnīgi pretējs, tas simboliski ataino Jaunu Mēnesi. Tas ir ar garu, šauru seju, kā arī ķermenis ir šaurs- gan pleci, gan krūtis. “Augums ir graciozs un vijīgs, kustības ir plūstošas. Jaunībā šis tips izskatās vājš, izstīdzējis un izkāmējis” (Princis Viljams- 1. tips, 2.tips- Šeins Davsons )

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • 4 komentāri

  1. Inga
  2. pff
  3. Mudīte
  4. Jane

  Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close