3 Zodiaka zīmes, kurām no 2. līdz 8. aprīlim ir jābūt īpaši piesardzīgām

Uzzini, kuras ir tās 3 Zodiaka zīmes, kuras šonedēļ var sagaidīt neparastus notikumus!

Bieži vien tiek pieļautas gandrīz vai nelabojamas kļūdas, kuras ir radušās nepārdomātas rīcības rezultātā. Horoskopi ne vienmēr pasaka kaut ko konkrētu, bet iedvesmo mūs un liek uz notiekošo raudzīties no cita skatu punkta.

Noskaidro, kurām Zodiaka zīmēm šajā nedēļā būtu jābūt visuzmanīgākajām, pieņemot lēmumus un saskaroties ar citiem cilvēkiem!

 

VĒRSIS

Ja attiecības esi uzsācis pavisam nesen, tad šonedēļ iepazīsi partneri no dažādiem aspektiem. Var gadīties, ka iedomas par šo cilvēku krasi mainīsies un tu saskarsies ar viņa patieso dabu.

Ja attiecībās esi ilgāku laiku, tad var gadīties dažādi pārpratumi un domstarpības. Visprātīgāk šo situāciju būtu risināt pēc iespējas ātrāk.

Kas attiecas uz darbu un karjeru, tad šonedēļ visu vajadzētu darīt uzmanīgi un bez steigas, citādi lielu daļu brīvā laika nāksies pavadīt  labojot pieļautās kļūdas.

LAUVA

Saskarsies ar pārpratumiem un konfliktiem attiecībās. Tev nepatiks partnera uzvedība un attieksme pret tevi, turklāt viņam nepatiks tas, cik maz laika un rūpju tu velti tieši viņam. Lai vai kā, svarīgi būs prātā paturēt to, ka tam, kas notiek starp jums, arī jāpaliek starp jums! Ne draugus, ne radus nevajadzētu nobērtu ar lieku informāciju par jūsu privāto dzīvi, pretējā gadījumā šīs ziņas var “noplūst” un tikt līdz nelabvēļu ausīm!

Darbs un karjera prasīs papildus pūles, turklāt būs grūti tam visam koncentrēties, ņemot vērā to, kas notiek tavā privātajā dzīvē.

JAUNAVA

Uznāks vēlme ņemt visus grožus savās rokās. No vienas puses tas ir labi, jo vismaz kāds to beidzot darīs, bet no otras puses slikti, jo partnerim var nepatikt ideja par tavu virsroku attiecībās. Tev noteikti nevajadzētu uzstādīt ultimātus un mēģināt būt galvenajam. Jāatceras, ka attiecībās ir divi cilvēki, nevis tikai viens, tāpēc pie to izdošanās ir jāstrādā abiem!

Arī darbā mēģināsi parādīt sevi no labākās puses, bet tev var parādīties konkurenti, kuri par visiem spēkiem mēģinās tevi sakaut. Neļauj citiem kāpt tev uz galvas!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru