3 Zodiaka zīmes, kurām parasti neveicas

Vai jūs esat kādreiz pamanījuši interesantu likumsakarību: dažiem cilvēkiem pastāvīgi veicas un rodas iespaids, ka viņi ir dzimuši laimes krekliņā, tajā pašā laikā citi cilvēki ir pilnīgs pretstats?

Zinātnieki veica pētījumu, kas sniedza interesantus rezultātus. Izrādās, var izdalīt trīs zodiaka zīmes, kuru pārstāvjus ir visgrūtāk nosaukt par laimīgiem vienā vai citā sfērā. Kuras gan ir šīs zīmes?

 3.vietā – Jaunava

Šai zodiaka zīmei ir raksturīga spriedze un koncentrēšanās. Un nav saprotams, kas traucē Jaunavām kaut uz mazu brīdi atlikt malā savu pārlieku lielo nervozitāti, atteikties no atbildības (kuru pašas sev uzgrūdušas) un nedaudz atslābināties. Tieši tāds raksturs arī ir šķērslis viņu laimei.

Bet Jaunavas taču nevar dzīvot mierīgi! Viņas pašas izvēlas sev lielo cietēju lomu un pieturas pie tās visas savas dzīves garumā.
Veiksme šai zīmei  uzsmaida reti, viņas var paļauties tikai pašas uz sevi. Tāpēc ir vērts atzīmēt, ka, ja Jaunavām ir izdevies iegūt no dzīves kaut ko paliekošu – tad tasi ir pilnībā viņu pašu nopelns, smaga darba un ilgstošu ciešanu rezultāts.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru