3 zodiakālie pāri, kuru šķiršanās noteikti ir visdramatiskākās

Ne visiem ir lemts veidot attiecības no astroloģijas viedokļa, nereti tāpēc, ka šķiršanās mēdz būt ļoti sāpīgas, dramatiskas un pārdzīvojumiem pilnas.

Šie trīs zodiaka zīmju pāri nevar tikt uzskatīti par pilnībā nesaderīgiem, tomēr, ja attiecības beidzas, tad pēc tām reti kad abi partneri turpina kontaktu vai jebkāda veida draudzību.

Auns + Vērsis

Šo zīmju pārstāvji jau paši par sevi ir nesaderīgs pāris, tieši tas garantē arī dramatisku šķiršanos. Aunam nav netipiski iniciēt šķiršanos tiklīdz viņam attiecības apnīk un viņš tajās jūtās garlaikots, šīs zīmes pārstāvis nevēlas velti tērēt laiku, bet gan atbrīvoties no liekās nastas un turpināt dzīvot tālāk.

Ar Vērsi ir gluži pretēji. Viņam droši vien vajadzēja kārtīgi saņemties, lai izvēlētos veidot attiecības, tieši tādēļ viņš bez milzīga kautiņa nemaz nepadosies – un kurš gan sacels lielāku traci kā Auns. Vērši ir ārkārtīgi stūrgalvīgi, bet Auni ir apveltīti ar spēcīgu gribasspēku, tieši tādēļ strīda laikā viņi nekādi nespēs rast kompromisu.

Aunam ir bēdīgi slavens temperaments un viņš savas dusmas paudīs neatturoties. Viņam patīk kā drāma, tā arī pamatīgs kautiņš, kas ne pavisam nav Vērša gaumē.

Auns var mainīt savas domas par šķiršanos un vēlēties kādā brīdī turpināt attiecības, tomēr, ja viņš pārāk ilgi gaidīs, Vērsis jau būs ticis attiecībām pāri un tad atpakaļceļa vairs nebūs. Vērsim it nemaz nepatiks Auna vēlme riskēt, lai atjaunotu attiecībās “asās” izjūtas.

Lasi vēl: 3 Zodiaka zīmju pāri, kuru starpā ir vai nu mīla vai naids

Lauva + Skorpions

Lauvas un Skorpiona šķiršanās vienā acumirklī var pārtapt egoisma pilnā strīdā. Abi ir kaislīgas personības, kuru šķiršanās noteikti būs intensīva un sāpīga. Viņiem abiem patīk kontrolēt notiekošo un abi šo zīmju pārstāvji ir egocentriski.

Skorpions var censties turēt savas jūtas sevī, bet beigu beigās emocijas sprāgs laukā un tam notiekot salūzīs arī Lauva. Ja Skorpions tiks ievainots, viņš uzbruks dažnedažādos veidos, tai skaitā ar atriebību, nekrietnību un viltu. Lai arī Lauvas ir spēcīgi cilvēki, arī viņiem ir jūtas, kuru aizskaršanas gadījumā Lauva skaidri liks saprast, ka attiecības nonākušas noslēguma posmā.

Nekādā gadījumā nevajadzētu par zemu novērtēt Skorpiona atriebes kāri, ko viņš izjūt pret tiem, kas viņu jebkādā veidā sāpinājuši.

Lasi arī: 6 Zodiaka zīmju pāri, kuriem ir neparastas attiecības

Dvīņi + Strēlnieks

Šiem abiem nebūs lemts izšķirties bez vārdu kara. Godīgi sakot, tas ir brīnums, ka abi šo zīmju pārstāvji vispār spēja būt kopā, jo tiem abiem ir smagas uzticēšanās problēmas. patiesībā Dvīņiem un Strēlniekam ir daudz kopīga, viņi ir runātīgi, mīl iepazīt jaunas lietas, kā arī mīl izteikt savas idejas. Tomēr ja kas noiet greizi, viņi abi parasti vienkārši nozūd, neuzņemoties ne mazāko atbildību.

Ja Dvīņi un Strēlnieks nav kopā, lietas nevar kļūt sliktākas, tieši tādēļ viņi nespēj personīgi paziņot otrajai pusītei par šķiršanos. Pastāv ļoti augsta iespēja, ka Dvīņi un Strēlnieks saviem partneriem par šķiršanos pavēstīs nosūtot īsziņu, uzrakstot vietnē Facebook vai jebkā citādi komunicējot ar ierīču starpniecību, viņi šādi rīkojas, lai varētu pateikt visu, ko domā un tas teju vienmēr noved pie brutāliem apvainojumiem.

Tu noteikti nevēlētos, lai uz tevi tiktu izgāztas Dvīņu vai Strēlnieka dusmas. Viņi abi ir spējīgi ar saviem vārdiem sadurt jebkuru. Tas ir sāpīgi un nebūt nav skaisti nevienam no strīdā iesaistītajiem.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru