30. decembrī dzimušie – kādi viņi ir?!

o-knit-sweaters-facebook

30. decembrī dzimst cilvēki, kuriem piemīt spēja jau ar dažiem vārdiem pārliecināt citus par sava viedokļa pareizumu, taču viņiem ļoti svarīga ir uzticamība. 

Šajā datumā dzimušie necieš neefektivitāti un neracionālu pieeju, kas padara viņus par ļoti vērtīgiem vadošā personāla kadriem jebkurā organizācijā. Viņiem piemīt spēja ļoti ātri saredzēt kļūdas un trūkumus dažādās darba sistēmās un metodēs.

Lasi vēl: MEŽĀZIS- mīlestība, attiecības, laulība; ļoti noslēgts, bet mīlošs!

Tas gan nebūt nenozīmē, ka viņi ir pedanti un neprot atslābināties. Gluži pretēji – tikai retais, piemēram, spēj tik ļoti izbaudīt vakariņas labu draugu kompānijā. Varbūt tas ir saistīts ar to, ka lielāko dienas daļu viņi pavada savu kolēģu ielenkumā, pildot savus darba pienākumus. Atgriežoties mājās, viņi brīvi izpaužas un ļaujas atpūtai!

 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kādi ir 30. decembrī dzimušie


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close