4 pašas godīgākās zodiaka zīmes, kuras daudziem šīs īpašības dēļ nepatīk

Daudzi uzskata, ka atklātība ir laba īpašība, kamēr tā netiek vērsta pret viņiem pašiem. Patiesībā, būt godīgam un atklātam ir lāsts un svētība vienlaikus, jo to patiesi novērtēt var tikai retais!

Lūk, zodiaka zīmes, kuras ir bezgala atklātas, tomēr dažādu iemeslu dēļ ir iemantojušas apkārtējo antipātijas.

Auns

Auns ir slavens ar to, ka noteikti visiem pateiks visu kā ir, pat, ja neviens viņam to nav prasījis. Viņš noteikti atskaņos tādas frāzes kā “Ak, Dievs, tev tiešām skapī vairs nebija nekā cita, kā tikai šis briesmīgais puķainais krekls?” vai “šīs brilles tevi padara vecu”. Auna valoda vienlaicīgi ir arī viņa ienaidnieks. Viņš absolūti neprot noklusēt nekādās situācijās un uzskata, ka noteikti visiem ir jāzina tas, ko viņš domā. Būdama ugunīga zīme, šie cilvēki citādi nemaz neprot, taču tas ne vienmēr ir pieņemams apkārtējiem.

Vērsis

Ja no konflikta var izvairīties, Vērsis to arī pacentīsies izdarīt. Taču dažās atsevišķās situācijās viņš tomēr pateiks, ko domā. Melot viņš negrib, jo tas viņam rada diskomfortu. Vienīgais iemesls, kāpēc Vērsis varētu kaut ko noklusēt ir tāds, ka viņš nevēlas sabojāt iemeslu pats par sevi. Tomēr taisnība ir viņa jājamzirdziņš un viņš uzskata, ka nav nekā pareizāka un labāka, kā to paust.

Vēzis

Jo tuvāks cilvēks Vēzim kļūs, jo ātrāk viņš iepazīst viņa tiešumu. Vēzis ir ļoti mīlošs cilvēks, kas ļoti rūpējas gan par saviem tuviniekiem, gan draugiem, taču tajā pat laikā tajos brīžos, kad viņš pauž taisnību, viņš ne vienmēr ņem vērā šī cilvēka jūtas. Pret svešiniekiem Vēži parasti ir noslēgti, taču, ja viņi nokļūst situācijā, kurā var paust savu viedokli, viņi noteikti nedarīs to tāpēc, lai kādam iepatiktos, kādu aizvainotu vai nodarītu pāri – viņi vienkārši teiks taisnību.

Lauva

Lauva nekad un ne no kā nebaidās, tajā skaitā – acīs kādam pateikt, ko par viņu domā. No brīža, kad tu esi iepazinies ar Lauvu zini, ka šie cilvēki tev teiks tikai to, ko patiesībā domā. Ja neesi tam gatavs, varbūt jūsu iepazīšanās nav bijusi veiksmīga. Tiesa, Lauva spēlē godīgi – visbiežāk šis atklātības sindroms notiek pēc principa “jautājums – atbilde” – ja tu pajautāsi kaut ko Lauvai, arī to, kas viņiem ir neērti, viņi arī tev atbildēs godīgi, jo melot viņi neprot. No tāda viedokļa, Lauvas ir brīnišķīgi draugi, kas nekad neizliksies vai tēlos tikai tāpēc, lai tev izpatiktu.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru