4 Zodiaka zīmju sievietes, kuras mēdz spēlēties ar vīriešu jūtām

Šīm sievietēm attiecības nereti ir spēle, kad siržu laušana sagādā baudu!

Šis Zodiaka zīmju tops nav veidots pa vietām, var teikt, ka viņas visas ir vienlīdz vainīgas, kad runa ir par spēlēšanos ar citu vīriešu jūtām. Taču reizēm šī spēle kļūst tik sarežģīta, ka šīs sievietes zaudē, iemīloties nepareizajos vīriešos..

Vai arī tu esi šo sieviešu vidū?

 

 

AUNS

Tev patīk puiši, kuriem ir jāskrien pakaļ vai kurus ir grūti izprast. Tevi tik ļoti aizrauj šī spēle, ka vairs nav svarīgi, vai viņš ir tev piemērots vai nav. Tāpēc tu reizēm nepadomā par to, vai jūs vispār esat saderīgi. Nereti beigās ar salauztu sirdi tiec atstāta tu pati…

LAUVA

Tev patīk būt uzmanības centrā, tāpēc tu vienmēr liec lietā savu šarmu un savaldzini vīriešus un kļūsti par brunču mednieku mērķi. Viņi zina, ko teikt un kā izturēties, taču nav ieinteresēti veidot nopietnas attiecības. Viņi tikai vēlas iegūt to, ko var, un doties pie nākamā mērķa. Tomēr tos puišus, kas pret tevi ir jauki, tu vienkārši ignorē.

STRĒLNIEKS

Tu esi ļoti atvērta pret visiem, tāpēc reizēm nespēj nolasīt brīdinājuma signālus, kas citiem šķiet acīmredzami. Tu gribi ticēt, ka visi ir labi un jauki, bet diemžēl tā nav. Daži vīrieši nekad nebūs prinči baltā zirgā. Saprotot, ka esi uzbūrusi nereālu vīrieša tēlu, tu attopies, ka tavas iedomas neatbilst realitātei, un bieži vien izvēlies šīs attiecības izbeigt.

DVĪŅI

Tu saki, ka nevēlies neko nopietnu, bet pēc tam dusmojies, ka tieši to arī iegūsti. Piebremzē un padomā, vai ir vērts tērēt laiku un enerģiju konkrētā puiša dēļ. Tev ir grūti uzņemties saistības, bet pienāks brīdis, kad vēlēsies kaut ko vairāk. Dvīņu sieviete ir izvēlīga, taču, ja nepieciešams, vīrieti var izmantot arī savtīgu nolūku vadīta, līdz viņai viņš apnīk.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close