4 Zodiaka zīmes, kuras nespēj aizmirst savu pirmo mīlestību

Uzzini, kuras Zodiaka zīmes ilgi mēdz pārdzīvot šķiršanos un vienmēr atceras savu pirmo mīlestību!

Nereti saka, pirmā mīlestība ir tā neaizmirstamākā, taču ne visiem tā ir. Citi šķiršanos pārdzīvo ātrāk, citiem tam ir grūti tikt pāri. Uzzini, kuras Zodiaka zīmes ilgi nespēj aizmirst savu pirmo mīlestību!

 

VĒRSIS

Viņi lēni iemīlas, taču stipri, reizēm šķiet, ka viņi tik pat lēni apjēdz, ka viss ir beidzies, tāpēc ilgi par to pārdzīvo. Veidojot attiecības ar Vērsi, ir jābūt pārliecinātam, ka šis cilvēks ir pilnībā ticis pāri savam iepriekšējam partnerim, vairs par to nepārdzīvojot, citādi jums var nākties uzkavēties viņu dzīvē un neilgu un kalpot par plāksteri, kas uz laiku dziedē viņa mīlas rētas.

Pirmo mīlestību viņš neaizmirst nekad, nevis tā, ka tas ir viss par ko viņš domā, taču ik pa laikam var pakavēties atmiņās par pirmo mīlestību, cik tas toreiz likās skaisti un cik naivs viņš toreiz bija.

Lasi arī: 4 Zodiaka zīmes, kurām nepieciešams visilgākais laiks, lai iemīlētos

VĒZIS

Viņi ir tie, kas parasti dzīvo pagātnē, un ļoti reti kad tagadnē. Pārāk bieži mēdz atcerēties pagātnes skaistākos un pasakainākos mirkļus, tāpēc nebrīnieties, kad, stāstot viņam kaut ko, jūs pieķerat viņu nemaz neklausāmies. Tas tāpēc, ka viņa domas bieži vien aizpeld kaut kur citur, domājot par pagātni. Pirmā mīlestība viņiem vienmēr paliek atmiņā, jo tas ir kas tāds, ko viņi izbaudīja pirmo reizi, tās sajūtas un emocijas, kas viņiem lika izjust tik daudz prieka un tai pat laikā arī sāpju. Visai iespējams, ka ar savu pirmo mīlestību ik pa reizei uztur kontaktu.

Lasi arī: 4 Zodiaka zīmes, kuras iemīlas pamatīgi un no visas sirds

STRĒLNIEKS

Viņi nevar tikt pāri savai pirmajai mīlestībai diezgan ilgi. Parasti netur viņu tikai atmiņās, bet turpina ar viņu uzturēt kontaktu. Kad liekas, ka šīs jūtas ir zudušas, var sanākt, ka otrs atrod sev jaunu partneri, un tieši tajā brīdī rodas nepieciešamība viņu kaut kādā veidā noturēt vai atgūt.

Lasi arī: 4 Zodiaka zīmes, kuras visātrāk iemīlas

ZIVIS

Viņiem pirmā mīlestība un attiecības spēlē lielu lomu. Vai nu šīs attiecības viņu apdara par labāku cilvēku, vai nu pamatīgi sagrauj priekšstatu par to, kā būtu jāizturas pret savu partneri un kāda attieksme būtu jāgaida no otra. Reizēm liekas, ka mīlestība ir tā lieta, kas viņiem liek virzīties un bremzē viņus vienlaikus. Ja attiecības ir veselīgas, tad viņš kļūs par labāku cilvēku, upurēs kaut ko no sevis, lai viss izdotos, un no tā pat gūs labumu. Taču reizēm, sevis ziedošana otram var pamatīgi iedragāt citas dzīves sfēras.


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close