5 populārākās problēmas, kas piemeklē cilvēkus, kas uzauguši atkarību vidē

A studio shot of a sad young woman holding her head in her hands; Shutterstock ID 121515724; PO: The Huffington Post; Job: The Huffington Post; Client: The Huffington Post; Other: The Huffington Post

Atkarības var pāriet no paaudzes paaudzē. Kāpēc? Mēs – cilvēki – esam radīti tā, ka, pieaugot, veidojam savu dzīvi kā atspulgu videi, kādā esam pieauguši.

Tādēļ, ja esi uzaudzis ģimenē, kurā māte vai tēvs bijuši alkoholiķi, pastāv ļoti liela iespēja, ka tu pats ieslīgsi atkarību varā vai arī apprecēsi partneri, kas padosies atkarībām. Šajā rakstā uzzini 5 lielākās problēmas, ar kādām saskaras cilvēki, kas uzauguši nevēlamā, atkarību apvītā vidē.

Lai lasītu rakstu, šķir nākamo lappusi:


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close