5 Zodiaka zīmju sievietes, kuras ir visgrūtāk aizmirst pēc šķiršanās

Noskaidro, kāpēc tieši šo 5 zodiaka zīmju sievietes liek vīriešiem pēc viņam ilgoties visvairāk. 

Katrs šķiršanos uztver citādāk – kāds mēdz ilgi skumt un ilgoties, bet kāds tam ātri tiek pāri. Protams, liela nozīme ir tam, kāds bija tavs partneris. Ja viņš tev sniedza drošības un mīlestības sajūtu, vai arī piedāvāja bezgalīgu mīlestību, tad pilnīgi iespējams, ka tev aizmirst viņu būs daudz grūtāk.

Jāatzīst, ka šīs sievietes ir tik šarmantas un neatvairāmas, ka ir tik grūti aizmirstamas. Ja viena ir maiga un gādīga, tad cita – neatkarīga dumpiniece.

Lasi arī: 4 Zodiaka zīmes, kuras šķiršanos uztver vissmagāk

Zodiaka zīmes nav sakārtotas pa vietām!

STRĒLNIEKS

Šī sieviete pati neaizmirst savus bijušos, tāpēc nereti uztur kontaktus ar viņiem arī pēc šķiršanās. Tomēr vīrietis pēc viņas ilgosies, jo neviens viņu vairs tā nespēs uzmundrināt un sasmīdināt. Strēlniece izstaro pozitīvu enerģiju, un spēj likt pasmaidīt arī tad, kad gribas raudāt. Sarunas ar viņu ir neaizmirstamas, jo Strēlniece spēj runāt teju par visu!

Lai uzzinātu, kuras ir pārējās 4Zodiaka zīmju sievietes, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close