7 lietas, ko tavi sapņi tev mēģina pateikt

sapni

Sapņi ir visnotaļ sarežģīts temats, kas izraisa dažādas asociācijas.

Dažkārt sapņi izraisa dažādas sajūtas nervu galos, citreiz tajos piedzīvojam spilgtas epizodes, bet vēl retāk jūtam patiesi stipru saikni ar sapni un tur notiekošo.
Katrs vadoties pēc savām sajūtām ir spējīgs noteikt, vai sapnis bijis nozīmīgs, tā potenciālo nozīmi var interpretēt tikai tad, ja esi gatavs pieņemt uz izzināt ko jaunu. Sapņi ir mūsu izpausme metaforu veidā. Tie var atspoguļot mūsu apslēptās īpašības.

Nākotnes iespējas

Sapņi var vēstīt par nākotnes iespējām. Deja vu ir sapnis par situāciju vai vietu, kuru mēs vēlāk piedzīvojam realitātē. Sapņi var mums parādīt to, ko mēs vēlamies un to, no kā baiļojamies. Ir svarīgi atcerēties, ka nākotne ir mainīga un sapņi ir atkarīgi no tās mainīguma.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close