Miljardieri un horoskops: cik daudz miljardieru dzimst katrā no zīmēm?

Jūsu astroloģiskā zīme var būt pazīme tam, par cik bagātu cilvēku jums ir lemts kļūt. Protams, no jums tiek prasīts darbs un pūliņi, bet no zodiaka zīmes – veiksme un panākumi.

Saskaņā ar Forbes 2017 miljardieru sarakstu, jebkurā Zodiaka zīmē var atrast bagātu biznesmeni, bet ir tāda viena zīme, kas ir pārsvarā! Droši uz priekšu – atrodiet savu zīmi un uzziniet, kādi miljardieri tai atbilst.

12. vieta  – Vēži pieskaitāmi kategorijai, kurā ir vismazākais skaits miljardieru. Vien 5 cilvēki nokļuva šajā sarakstā, kur atrodams Elons Masks (Tesla Motors ģenerāldirektors, $13,9 miljardi) un Šarlīna de Karvaljo-Heinekena ($12,6 miljardi).

11. vieta – Jaunavas arī savāca vismazāk pozīcijas miljardieru sarakstā. Atkal vien 5 cilvēki ir šīs zodiaka zīmes pārstāvji. Jaunavas – biznesmens Vorens Bafets  ($75,6 miljardi) un Alibaba Group priekšsēdētājs Džeks Ma ($28,3 miljardi).

Lasi arī: Lūk, kuras no Zodiaka zīmēm piesaista bagātību

10. vieta – Nākamo vietu ieņem Strēlnieks. 6 miljardieri ir šīs zīmes pārstāvji. To skaitā iekļauts arī Fidelity Investments ģenerāldirektore Abigaila Džonsone ($14,4 miljardi) un brāļi Hinduja no Hinduja Group ($15,4 miljardi).

9. vieta – 7 miljardieri ir Dvīņu zodiaka zīmes pārstāvji. Starp tiem ir Walmart īpašnieks Džims Voltons ($34 miljardi) un Thomson Reuters priekšsēdētājs Deivids Tomsons ($27,2 miljardi).

8. vieta – Arī vien 7 pārstāvji no šī saraksta ir Zivis. Tas ir uzņēmuma Dell dibinātājs Maikls Dells ($20,4 miljardi), un LVMH  ģenerāldirektors Bernārs Arno ($41,5 miljardi).

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru