Dienas horoskops 27. septembrim – ideju laiks!

Uzzini, kas šodien sagaidāms katras zodiaka zīmes pārstāvim!

Ja tavu prātu nomāc kādi jautājumi un tu meklē atbildes uz tiem, vai tevi vienkārši interesē iespējamie šīs dienas notikumi, tad izlasi šīs dienas horoskopu! Noskaidro, kā zvaigznes šodien ir nostājušās – tev par labu vai par sliktu?

Auns Tev kārtīgi ir jāietaupa sava enerģija. Tā, it kā gatavotos kam nopietnam, jo šodien lietas ieņems neparastu stāvokli – būs jāmāk ar to tikt galā.

Vērsis Šodienas notikumi tevi darīs laimīgu. Patiks atrasties uzmanības centrā, komunikācija ir bez maz vai obligāta. Īstais laiks, lai svaidītos ar idejām.

Dvīņi Padomu prasi tiem, kuriem uzticies. Nāksies šodien atbildēt par savu rīcību – pirmo reizi būsi šādā situācijā, bet vismaz zināsi, kā turpmāk rīkoties labāk nevajag.

Vēzis Sevi šodien būs jāvelta darbam – parādi citādāku pieeju tiem, zem kuriem strādā, un tu tiksi attiecīgi novērtēts – ir vērts riskēt.

Lauva Šodien būs jāpieņem nopietni un svarīgi lēmumi saistībā ar darbu. Neskaties tikai taisnā virzienā – pastāv iespēja satikt kādu īpašu cilvēku.

 Jaunava Šķitīs, ka visa pasaule ir nostājusies pret tevi, bet esi aizmirsis tos, kuri vienmēr ir blakus. Nedomā par izgāšanos, pirms vispār esi pamēģinājis.

Svari Pārāk nerakņājies pagātnē- tas tev tikai sagādās nevajadzīgas ciešanas. Mēģini atcerēties labos, ne sliktos laikus.

Skorpions Šodien miega bads tevi ietekmēs ļoti negatīvi. Būsi galīgi noskumis, dusmīgs, kaitinošs un nesavaldīgs. Uzmanies!

Strēlnieks Šodien sapratīsi, ka cilvēks, kurš tev vienmēr ir nepaticis, patiesībā ir diezgan līdzīgs tev – var pat izveidoties jauna draudzība.

Mežāzis Šodiena ir par jauniem sākumiem – vari uzņemties jaunas avantūras. Pieņemsi kādu traku lēmumu, kuru pēc tam nenāksies nožēlot.

Ūdensvīrs Apjukums un bailes no visa neļaus izdarīt visu šodien ieplānoto. Vakarā visas raizes vajadzēs nolikt malā un darīt to, kas sirdij ir daudz tuvāks.

Zivis Smelies labo garastāvokli no apkārtējiem cilvēkiem. Būs grūti saglabāt pozitīvismu, bet tas ir iespējams – atliek tikai censties.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru