Draudzības horoskops: ar kuras zodiaka zīmes pārstāvjiem tev ir ļoti labas attiecības?

 

Saderības, kuras parasti netiek uzskatītas par pārāk vēlamām, taču kā ir patiesībā?

Vai jums ir bijis tā, ka, lasot saderību horoskopus, bieži vien neredzat horoskopa raksturojumu tām zīmēm, kas it kā savā starpā nav saderīgas. Protams, neviena draudzība nav ideāla un bez konfliktiem vai pārpratumiem. Lūk, horoskops par draudzību. Uzzini, ar kuras horoskopa zīmes pārstāvi tev varētu izveidoties draudzīgas attiecības!

Lauva + Lauva

Labākie draugi ar vienu un to pašu horoskopa zīmi ļoti labi sader kopā, jo atrodas uz viena viļņa. Protams, tas nenozīmē, ka viņu starpā nebūs nesaskaņu. Kad abi Lauvas var būt uzmanības centrā, tad var būt arī labākie draugi, bet tad, kad šāds gods tiek tikai vienam, var sākties problēmas.

Svari + Vēzis

Parasti neizlēmīgie Svari bieži vēršas pēc padoma pie saviem draugiem, un kurš gan varētu palīdzēt labāk kā nomierinošais Vēzis? Šai zodiaka zīmei piemīt spēja pozitīvi skatīties uz jebkuru situāciju, un tas var palīdzēt Svariem nonākt pie pareizā rīcības plāna. Turpretī sabiedriskie Svari var palīdzēt Vēžiem izlauzties no savām čaulām.

Lasi arī: Trīs zodiaka zīmes, kurām parasti ir visīstākie un patiesākie draugi

Strēlnieks + Jaunava

Mainīgās zīmes visvairāk tiecas pēc dažādības, tāpēc Strēlnieki un Jaunavas var palīdzēt viens otram. Lai arī jaunavas nav tik spontānas kā Strēlnieki, viņas vairāk vēlēsies doties pa straumi, bet Strēlnieki gribēs mainīt virzienu, un diezgan bieži. Turklāt Strēlnieku zinātniskais gars saskan ar Jaunavu vēlmi apgūt kaut ko jaunu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru