Fen šui piesaista labklājību. Uzzini, ar ko sākt, lai senā mācība tiešām darbotos!

fenshui

Izklāstīt šīs tūkstošiem gadu vecās ķīniešu mācības būtību nav iespējams ne divos vārdos, ne divos teikumos. Tāpēc šoreiz tikai par to, kā ar tās starpniecību piesaistīt naudu, labklājību un veselību.

Fen šui tiešām var padarīt cilvēku bagātāku – apgalvo zinātnieki gan Eiropā, gan Amerikā, un ar viņiem vienisprātis ir arī fiziķi un psihologi vai visās pasaules valstīs. Viņi uzskata, ka fen šui drīzāk ir nevis zinātne, bet māksla, kas palīdz pareizajā virzienā novirzīt pareizo enerģiju caur pareizi novietotām mēbelēm, augiem, puķēm un citām apbrīnojami vienkāršam lietām.

Vispārzināms, ka katra darbība rada pretdarbību. Tad, lūk, fen šui, kas burtiskā tulkojumā nozīmē “vējš un ūdens”, spēj novērst šķēršļus, lai ci enerģija (kosmiskais gars, dievišķā enerģija), kas ir visa dzīvā pamats, varētu plūst brīvi un labvēlīgi, izkliedējot visu apkārt esošo negatīvo enerģiju un piesaistot pozitīvo, kas dzīves telpu piepilda ar prieku.

Sekot fen šui ieteikumiem nav sarežģīti, un arī maciņam tas nebūs nekāds apgrūtinājums.

Šķir nākamo lapu un uzzini, ar ko sākt!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close