Kā katras zodiaka zīmes sievietei atrast savu liktenīgo vīrieti? Ar humoru

Ļoti daudzas sievietes sapņo apprecēties. Viņas vēlas atrast to īsto un vienīgo, to perfekto un ideālo. Diemžēl ideālu cilvēku nemēdz būt – tas ir viens. Otrs – katrai sievietei ir sava “ideālā” vīrieša izvēlēšanās kritēriji.

Ja vēlaties uzzināt, kā atrast vīrieti, balstoties uz savu zodiaka zīmi, izlasiet šo interesanto horoskopu. Jūs taču zināt, ka katrā jokā ir daļa patiesības.

Auns

Kas sieviete Auns nolemj precēties, viņa uzrīko visīstāko kastingu. Viņas priekšā tiek nostādīta vesela rinda izredzēto, kas teju siekalojas un sapņo par viņas iegūšanu. Lai arī cik ideāli tas neizklausītos, sieviete Auns diez vai kaut ko sev izvēlēsies, jo viņas sevi pārāk augstu vērtē.

Lasi arī: Kāpēc viņš grib precēt tieši tevi? Horoskops sievietēm

Vērsis

 Sieviete Vērsis ir pārliecināta par savu neatvairāmo dabu. Savā ziņā tā ir patiesība, taču ar to vien nepietiek, lai atrastu sev vīru. Sievietei ir nepieciešams pielikt kaut nelielas pūles, un izredzētais princis noteikti atradīsies. Jūs piekritīsiet, ka grūti paiet garām dimantam, kas tāpat malā stāv.

Dvīņi

Lieliska stratēģija Dvīņiem – iztēlojieties, ka esat savējā. Pasakiet savam izredzētajam, ka jums ir vienādas intereses (jums patīk futbols, zvejošana, pasēdēšanas ar draugiem) – efekts būs garantēts.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru