Labāko draugu reitings: kuru zodiaka zīmju pārstāvji ir vislabākie draugi?

Un kurā vietā ierindojas tava zīme?

1. Svari – Nav brīnums, ka Svari ir vislabākie draugi, jo viņiem izdodas ļoti viegli komunicēt ar citiem un viņi prioritizē draudzību pāri visam.

2. Strēlnieks –  Jūs esat pārāk pozitīvi, bet jūsu humors vienkārši spridzina – kas gan cits vēl ir vajadzīgs no drauga? Jūs ļoti novērtēja savu kontaktu ar draugiem.

3. Auns – Piedzīvojumiem bagāti, entuziastiski, kā arī dinamiski – tas viss apraksta jūs. Ja kaut kur ir jautrība, tad tur noteikti esat arī jūs. Cilvēkiem tas patīk, turklāt cilvēkiem patīkat arī jūs paši.

4. Vērsis – Jūs esat atvērti apkārtējiem cilvēkiem, kas padara jūs par lielisku draugu ļoti daudziem. Starp citu, jūsu lojalitāti spēj iekarot jebkura cilvēka sirdi.

5. Dvīņi –  Jums patīk sadraudzēties ar cilvēkiem. Taču, līdzko jūs ar viņiem sadraudzējaties, sākat pārāk daudz par viņiem satraukties. Šī īpašība padara jūs par lieliskiem draugiem.

6. Skorpions – Jūs viegli piesaistāt cilvēkus, taču, ja runa ir par jūsu draugiem, jūs kļūstat pārāk apmāti un kontrolējoši.

7. Vēzis – Jūs esat ļoti draudzīgi un augstu vērtējat draudzību kā tādu. Taču ir kas tāds, ko jūs nespējat kontrolēt – savu nepatiku. Reizēm tas ir kas tāds, kas izjauc jūsu kontaktu ar cilvēkiem.

8. Lauva – Lauvām ir tāpat, kā Vēžiem – jūs vēlētos, lai jums ir vairāk draugu, taču cilvēkiem nepatīk, ka viņi tiek kontrolēti, īpaši tad, ja tie ir jūsu tuvākie draugi.

9. Mežāzis – Jūs esat pārāk privāti un noslēpumaini – tas ir tas, kas neļauj jums būt pasaulē labākajiem draugiem. Ja cilvēki jūs zinātu daudz labāk, viņi ar jums komunicētu vairāk.

10. Zivis – Jums ir problēmas ar draudzību, jo jūs nevēlates, lai cilvēki redz jūsu patieso dabu, turklāt cilvēkiem noteikti nepatīk māklsīgā maska.

11. Ūdensvīrs –  Jūs esat draudzīgi un rūpējaties par citiem; vienīgā problēma ir tā, ka jums rodas grūtības izrādīt to citiem. Ļoti bieži šķiet, ka jūs vispār neesat ieinteresēti draudzībā.

12. Jaunava – Vienīgais iemesls, kādēļ jums nav tik daudz draugu, ir tas, ka esat pārāk noslēgti un kautrīgi. Centieties mazliet vairāk atvērties, lai cilvēki redz, cik kolosāli jūs esat!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *