Labāko tēvu reitings pēc zodiaka zīmes: kura zīme ierindojas 1.vietā?

Noskaidro, cik labs tēvs ir katras zīmes pārstāvis!

1. Mežāzis

Mežāži ir dzimuši, lai kļūtu par lieliskiem tēviem. Viņi ir lielisks piemērs patiesam, uzticamam un labsirdīgam tēvam, kas spēj dot bērniem visu, ko viņi vēlas, turklāt neizlutinot viņus.

2. Vērsis

Vērši ir vieni no visgādīgākajiem tēviem. Ja jūs vēlaties labu ģimeni, kur katrs ģimenes loceklis cits citu pieņem un gādā par viņiem, jums noteikti vajadzētu veidot ģimeni ar šo zodiaka zīmi.

3. Dvīņi

Dvīņi ir labi tēvi, kas vēlas, lai viņu bērni gan fiziski, gan garīgi būtu veseli. Viņi mudinās savus bērnus ēst veselīgi un būt fiziski aktīviem.

4. Vēzis

Viņi ir piemērs tradicionālam tēvam. Vēžiem patīk veidot ģimenes tradīcijas, kur visi ģimenes locekļi lieliski pavada laiku kopā. Taču viņiem var rasties grūtības sniegt saviem bērniem privātumu un telpu.

5. Skorpions

Šī zodiaka zīme ir ļoti komunikabla, tādēļ viņi vēlas, lai tādi paši ir viņu bērni. Viņi uzskata, ka bērnam, lai viņš būtu patiešām laimīgs, nepieciešams piedalīties daudzās ārpusskolas nodarbībās.\

6. Zivis

Šī zodiaka zīme ir emocionāla un radoša. Viņi darīs visu iespējamo, lai viņu bērni spētu izpētīt iekšējo pasauli. Taču viņiem ir ļoti grūti būt mazliet stingrākiem ar saviem bērniem.

7. Svari

Svari novērtē savas bērnu vajadzības daudz augstāk par visu pārējo. Taču viņiem var rasties grūtības pateikt “nē” lietām, kuras nav īsti vajadzīgas vai nepieciešamas.

8. Auns

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir dzimuši līderi, tādēļ viņi spēj ieaudzināt neatkarību un līdera spējas arī savos bērnos. No otras puses, Auna ietiepība var izraisīt ģimenē ne vienu vien strīdu.

9. Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti tīrīgi un precīzi. Viņi izaudzinās atbildīgus un tīrīgus bērnus, taču reizēm viņi paši mēdz pārāk daudz kontrolēt.

10. Lauva

Šī zodiaka zīme ļoti mīl savus bērnus un vēlas, lai viņi dzīvo daudz labāku dzīvi. Diemžēl šāda viņu uzvedība parasti izlutina viņu bērnus.

11. Strēlnieks

Šī zodiaka zīme ir piedzīvojumiem bagāta, viņi mīl brīvību. Viņi vēlas sniegt saviem bērneim iespēju iegūt labu izglītību un izpētīt pasauli. Viņa bērni izturēsies pret viņu kā pret labāko draugu, kas ne vienmēr ir pati labākā lieta.

12. Ūdensvīrs

Šai zodiaka zīmei piemīt viss, lai viņi būtu labi tēvi, taču reizēm viņi var būt emocionāli nepiesaistīti. Ja jūs vēlaties veidot ģimeni ar Ūdensvīriem, tad pārliecinieties, ka viņi sniedz gana daudz emocionālo atbalstu, mīlestību un uzmanību.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru