Lietas, ko necieš dažādu zodiaka zīmju pārstāvji

Šīs ir lietas, kas katru horoskopa zīmi padara teju traku! 

Bieži vien nākas saskarties ar sev nevēlamiem cilvēkiem, taču ir tādas īpašības, kuras nevaram ciest mata galā. Kā izrādās, tas, iespējams, ir atkarīgs no tavas zodiaka zīmes.

Auns

Auni necieš cilvēkus, kas visu dara šausmīgi lēni, vai tos, kuri pārāk daudz visu izskaidro. Viņiem nepatīk, ka kavējas vilcieni, lidmašīnas vai automašīnu remonts. Tāpat viņi ienīst arī aprobežotu domāšanu un neatbildēšanu uz īsziņām.

Vērsis

Vēršiem nepatīk pārmaiņas, cilvēki, kas sūdzas Facebook profilā, pārāk brīvas un netīras drēbes, slikta apkalpošana, praktiskie joki, vajadzība runāt publikas priekšā, ēdienreizes izšķērdēšana ar negaršīgu ēdienu, un cilvēki, kas lepojas ar to, ka nelieto dezodorantu.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Elvis</cite>

    Nezinu, kā citiem Dvīņiem, bet personīgi man totāli riebjas, ja cilvēki skaļi ēd un atvērtu muti pie tam. Ak, kungs, cik tas ir kaitinoši, nemaz nerunājot par to, ka arī pretīgi. Visa tā čāpstnāšana un skaļā gremošana totāli var sadusmot. Arī atraugāšanās (un tās radītā skaņa) var reāli nokaitināt tā, ka nedomāju par to, ko varu pateikt nokaitināts.

    • <cite class="fn">Alise</cite>

      Tas nau tikai Dviniem. Tas ir daudziem piemeram es. Lauva. Gribas ar daksu iedurt bet taa nedriikts.

Pievienot komentāru