Likumi, kas ienesīs jūsu dzīvē laimi. Iemesls, kādēļ jūs visu laiku ir vajājusi neveiksme!

Jūs saslimāt, jo dienu iepriekš kārtīgi ar kādu sastrīdējāties. Jūs jūtat ļoti stipru nespēku, jo kāds no jūsu ģimenes locekļiem nemitīgi jūs apceļ. Jūs baidāties uzsākt pat visniecīgāko darbiņu, jo jums citi iestāstīja, ka noteikti nevarēsiet to izdarīt. Jūs esat noguruši, baidāties un esat novirzījušies no sava ceļa – kādēļ tā?

Visas jūsu nelaimes, bēdas un likstas, sliktā pašsajūta, dusmas un neapmierinātība ar dzīvi ir jūsu domu un darbību atspulgs. Mēs ļoti bieži aizmirstam par vissvarīgāko, iestrēgstam materiālos sīkumos, taču pats svarīgākais ir dzīvot harmonijā ar sevi.

Lasi vēlŠajās 3 Zodiaka zīmēs dzimušos vērts precēt, ilgi nedomājot

Reiz kāds vieds vīrs teica, ka ir tikai trīs lietas, uz kurām ir balstīts mūsu liktenis un dzīve. Tieši skaitlim trīs ir svēta nozīme gandrīz visās pasaules reliģijās un kultūrās.

Šie trīs zelta likumi slēpj sevī mūžīgās vērtības, kas patiesībā ir mūsu katru dzīves pamatjēga. Ja jūs tās ievērosiet, ar laiku pamanīsiet, kā uzlabojas jūsu dzīve.

Šķir oru lapu, lai uzzinātu austrumu gudrības, kuras palīdzēs ienest tavā dzīvē laimi


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close