Mīlestības horoskops 6. jūlijam – meklē zelta vidusceļu!

Noskaidro, kas šodien mīlestībā gaida katru no zodiaka zīmēm!

Ja tavu prātu nomāc kādi jautājumi un tu meklē atbildes uz tiem, vai tevi vienkārši interesē iespējamie šīs dienas notikumi, tad izlasi šīs dienas horoskopu! Noskaidro, kā zvaigznes šodien ir nostājušās!

Auns Ja domāsi tikai par sevi, tad paliksi viens un nesaprasts. Tikai uzklausot otru, tev būs iespēja pašam tikt uzklausītam. Esi laipns un saprotošs pret visiem!

Vērsis Tiem, kuriem attiecības ir problēmas, šī diena ir to risināšanai un labošanai. Noteikti pievērs uzmanību tam, kā uzvedas mīļotais cilvēks – neklusē, ja kaut kas šķiet aizdomīgi!

Dvīņi Tā vietā, lai kašķētos ar mīļoto cilvēku, šodien labāk vairāk laika velti pašattīstībai un tāda veida nodarbēm. Varbūt ir vērts atsākt kādu no vecajiem hobijiem?

Vēzis Ir vērts paskatīties pašam uz sevi! Neesi tik kritisks pret citiem, jo īpaši mīļoto cilvēku. Šodien mēģini visu uztvert vieglāk!

Lauva Mīļotais cilvēks var vēlēties tevi izrīkot – nevajag gluži ļaut sev kāpt uz galvas, bet lieku skandālu celt arī ne. Meklē zelta vidusceļu!

Jaunava Šodien koncentrējies uz visām labajām partnera īpašībām, nevis uz to, ko viņš, tavuprāt, dara nepareizi. Tikai tāpēc, ka kāds nerīkojas pēc tava prāta, nenozīmē, ka tas uzreiz ir kaut kas nosodāms.

Svari Šodien nesteidzies! Ļaujies visuma enerģijai un ļauj visam ritēt savu gaitu! Nav jēgas iespringt par nenozīmīgām lietām! Visas dienas garumā esi laipns pret mīļoto!

Skorpions Iespējams, ka pēdējā laikā pret partneri neesi izturējies pārāk labi. Paskaties no malas, iespējams, ka citiem varētu likties, ka tu viņu nemaz necieni.

Strēlnieks Dienas pirmajā pusē izdari visus darbus, lai jau vakarā varētu kārtīgi atpūsties kopā ar mīļoto cilvēku. Romantiska diena.

Mežāzis Ja pievērsīsi uzmanību kāda cilvēka raksturam, nevis izskatam, tad tavas domas par viņu var pilnīgi mainīties. Neizdari priekšlaicīgus secinājumus!

Ūdensvīrs Šodien galvenais būs parūpēties par sevi, un tikai tad tu varēsi gādās pašu labāko citiem. Izvērtē prioritātes!

Zivis Šis ir ļoti labs laiks jaunu attiecību veidošanai. Attiecībās esošajiem noteikti labs laiks, lai tās stiprinātu. Varbūt vērts vakaru pavadīt romantiskā gaisotnē?

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru